Povezane vesti

Miljana prvi put pred kamerama posle porodjaja! Evo zašto je dozvolila da Ivan ipak vidi dete! (foto) (video)

Miljana prvi put pred kamerama posle porodjaja! Evo zašto je dozvolila da Ivan ipak vidi dete! (foto) (video)

Press 30.07.2018
Miljana Kulić stala je pred kamere Pink televizije i u današnjoj emisiji ‘Premijera Vikend Specijal’ po prvi put posle porodjaja dala intervju novinaru Nemanji Vujičiću. Miljana je rekla da se oseća odlično i da je presrećna zbog dolaska njenog… »
Fotka iz porodilišta koja će uzdrmati Niš: Miljana objavila porodičnu sliku, a Ivanov osmeh govori više od reči (foto)

Fotka iz porodilišta koja će uzdrmati Niš: Miljana objavila porodičnu sliku, a Ivanov osmeh govori više od reči (foto)

Kurir 30.07.2018
Miljana Kulić se porodila pre tri dana i na svet donela sina Željka, a budući da nije bila u dobrim odnosima sa ocem deteta Ivanom Marinkovićem, sve je iznenila njena odluka da mu ipak dopusti da vidi dete. Ivan, čim je saznao da je postao otac po… »
Miljana Kulić u suzama: Morala da se odvoji od sina, pa briznula u plač

Miljana Kulić u suzama: Morala da se odvoji od sina, pa briznula u plač

Blic 30.07.2018
Miljana Kulić u petak uveče se porodila i na svet donela sina, a otac deteta Ivan Marinković juče je došao u Niš kako bi ih posetio. Miljana je presrećna zbog rođenja naslednika kome je odlučila da da ime Željko, a u bolnici će biti do sutra… »
Prva fotografija miljanine bebe! Ivan Marinković prvi put video sina, pa objavio njegovu fotografiju!

Prva fotografija miljanine bebe! Ivan Marinković prvi put video sina, pa objavio njegovu fotografiju!

Press 30.07.2018
Miljana Kulić porodila se sinoć i na svet donela sina Željka, kojeg je dobila sa Ivanom Marinkovićem, bivšim mužem Goce Tržan. Iako do sada nisu bili u dobrim odnosima, Ivan je jutros pozvao Miljanu kako bi pitao za sina. Miljana se sinoć u Nišu… »
Tek se porodila a već je stala pred kamere: Miljana Kulić ispred bolnice otkrila šta je rekla kad je prvi put uzela sina u…

Tek se porodila a već je stala pred kamere: Miljana Kulić ispred bolnice otkrila šta je rekla kad je prvi put uzela sina u…

Kurir 30.07.2018
Miljana Kulić, koja je na svet donela sina Željka pre tri dana, oseća se odlično i jedva čeka kada će izaći iz bolnice. "Blistam, presrećna sam. I nekada imam tremama, gledam samo u bebu. Neko kaže da liči na mene kad sam bila mala, neko na moju… »
Miljana se porodila! A sada se oglasio otac prve rijaliti bebe, evo šta kaže Ivan Marinković!

Miljana se porodila! A sada se oglasio otac prve rijaliti bebe, evo šta kaže Ivan Marinković!

Press 30.07.2018
Jedna od omiljenih rijaliti učesnica, Miljana Kulić donela je sinoć u kasnim večernjim satima carskim rezom sina kome je dala ime Željko. Novopečeni otac bebe Ivan Marinković nije u dobrim odnosima sa Kulićevom, ali on nije krio sreću zbog… »
Pravi žurku čim izađe iz bolnice: Miljana presrećna zbog rođenja sina

Pravi žurku čim izađe iz bolnice: Miljana presrećna zbog rođenja sina

Blic 30.07.2018
Učesnica rijaliti šou programa "Zadruga" Miljana Kulić porodila se u petak uveče i na svet donela sina Željka, prvu rijaliti bebu. Ono što je sve najviše zanimlo je upravo to kakav će odnos imati ona i Ivan Marinković, bivši muž Goce Tržan… »

Vesti dana »