Povezane vesti

Reč Nikole Stojiljkovića: Odradio sam četiri treninga sa ekipom, nedostaje mi svežine

Reč Nikole Stojiljkovića: Odradio sam četiri treninga sa ekipom, nedostaje mi svežine

Mozzart sport 30.07.2018
“Bilo mi je teško, pauzirao sam 15 dana”, poručio Zvezdin špic. Konačno je dočekao Nikola Stojiljković da debituje na Marakani. Istina, očekivalo se mnogo više od snažnog napadača protiv Radničkog iz Niša, ali... Nekadašnji član… »
Stojiljković posle Radničkog: Sjajan ambijent...

Stojiljković posle Radničkog: Sjajan ambijent...

Večernje novosti 30.07.2018
Fudbaler Crvene zvezde Nikola Stojiljković izjavio je da je oduševljen ambijentom i da je lep osećaj posle debija na stadionu "Rajko Mitić" u novom dresu u pobedi nad niškim Radničkim (2:0). Fudbaler Crvene zvezde Nikola Stojiljković izjavio je da… »
Stojiljkovićev debi na "Rajku": Jedinstven osećaj

Stojiljkovićev debi na "Rajku": Jedinstven osećaj

Mondo 30.07.2018
Fudbaler Zvezde prestavio se domaćim navijačima prvi put u novoj sezoni u pobedi protiv Radničkog. Foto: MN Press Crvena zvezda pobedila je Radnički u Beogradu u drugom kolu Superlige (2:0), a Nikola Stoiljković nastupao je prvi put pred domaćom… »
Stojiljković nakon debija: Oduševljen sam navijačima Zvezde

Stojiljković nakon debija: Oduševljen sam navijačima Zvezde

Hot sport 30.07.2018
Povreda je onemogućila napadača da ranije debituje na Marakani. Stojilković se u tim vratio u pobedi nad Radničkim iz Niša. – Jako mi je teško pošto sam pauzirao 15 dana odmah posle pripremnog perioda. Odlično sam se spremio i na poslednjoj… »
Debi i pobeda pred 'delijama', "osećaj fenomenalan"

Debi i pobeda pred 'delijama', "osećaj fenomenalan"

Sportske.net 30.07.2018
Za njega je nedeljni duel sa Radničkim iz Niša imao poseban značaj. Šampion Srbije upisao je u nedelju četvrtu pobedu u novoj sezoni, a drugu na isto toliko odigranih mečeva u Super ligi Srbije. Nakon Dinama iz Vranja na "Marakani" je pao i… »

Vesti dana »