Povezane vesti

Simić ponovo u zvezdi: Drago mi je što sam dobio drugu šansu

Simić ponovo u zvezdi: Drago mi je što sam dobio drugu šansu

Večernje novosti 30.07.2018
Neće mi biti problem da se uklopim, poznajem nekolicinu igrača, Stojkovića, Radonjića, Jovičića, kaže Veljko Simić. Mladi fudbaler Veljko Simić vratio se u matičnu Crvenu zvezdu, saopšteno je na sajtu kluba. Simić je sa crveno-belima potpisao… »
Druga šansa Veljka Simića u Zvezdi

Druga šansa Veljka Simića u Zvezdi

Vesti online 30.07.2018
Ugovor s nekadašnjom nadom u klupskom podmlatku potpisan je na četiri godine. Ofanzivni vezista, koji ima 23 godine, vratio se u matični klub iz kojeg je 2013. otišao u Bazelovu omladinsku školu u Švajcarskoj. - Emocije su najpozitivnije moguće, po… »
Simić i zvanično zadužio crveno-belo

Simić i zvanično zadužio crveno-belo

N1 Info 30.07.2018
Crvena zvezda dovela je i deveto pojačanje. U pitanju je momak koji je prošao omladinsku školu Crvene zvezde Veljko Simić, koji je potpisao na četiri godine. Simić je na "Rajko Mitić" došao iz Zemuna u kojem je proveo prolećni deo sezone i na 14… »
Povratak ‘odbeglog sina’: Potvrda od pre šest dana, Veljko Simić je promovisan u Zvezdi (foto)(video)

Povratak ‘odbeglog sina’: Potvrda od pre šest dana, Veljko Simić je promovisan u Zvezdi (foto)(video)

Hot sport 30.07.2018
Fudbalski klub Crvena zvezda je u ponedeljak, 30. jula, dobio još jedno pojačanje u veznom redu. Kako je naš portal ekskluzivno najavio, ugovor sa Crvenom zvezdom danas je u klupskim prostorijama na stadionu ‘Rajko Mitić’ potpisao nekadašnji… »
Zvanično - Zvezda predstavila deveto pojačanje!

Zvanično - Zvezda predstavila deveto pojačanje!

Sportske.net 30.07.2018
Šampion Srbije predstavio je prvog radnog dana nove nedelje deveto pojačanje u tekućem prelaznom roku. Vezni red fudbalskog kluba Crvena zvezda dobio je u ponedeljak na dubini i kvalitetu, pošto se na "Marakanu" vratio "odbegli sin". Zvezda je u… »
Zvezda vratila svoje "dete" - Veljka Simića

Zvezda vratila svoje "dete" - Veljka Simića

Mondo 30.07.2018
Veljko Simić potpisao je ugovor sa crveno-belima do leta 2022. godine. Foto: MN Press Najavljeno - učinjeno! Trener Crvene zvezde Vladan Milojević pre meča sa Radničkim u drugom kolu Superlige najavio je povratak Veljka Simića u klub i to je i… »

Vesti dana »