Povezane vesti
Otežano glasanje osoba sa invaliditetom
RTS 30.07.2018
Oko 60 odsto biračkih mesta u Beogradu nepristupačno je za osobe sa invaliditetom (OSI), zbog čega je blizu 200 pritužbi u proteklih godinu dana podneto poverenici za zaštitu ravnopravnosti, pokazalo je istraživanje Centra za samostalni život osoba sa… »
Istraživanje: Otežano glasanje osoba sa invaliditetom
Danas 30.07.2018
Istraživanje je obuhvatilo period predsedničkih izbora u martu ove godine, u nekoliko gradova i opština. Centar za samostalni život osoba sa invaliditetom Srbije predstavio je rezultate projekta:”Ravnopravno: OSI u političkom životu”. Istraživanje je… »
Vesti dana »

Danas promenljivo oblačno, popodne mestimično kiša, temperature do 33 stepena
Euronews pre 30 minutajoš 16 povezanih

Otkriven sadržaj pisma: Evo šta je Melanija napisala Putinu
Večernje novosti pre 15 minutajoš 16 povezanih

Dačić: Na protestu u Valjevu bilo 4.000, u Beogradu 1.300, a u Novom Sadu 500 ljudi, ali i najviše incidenata
Radio 021 pre 1 satjoš 6 povezanih

Princ Filip Karađorđević odbio da položi venac sa članovima SNS-a na Oplencu, pa Petrašnović napisao da je „izdanak britanske krune“
Glas Šumadije pre 15 minutajoš 1 povezana

"Ovde je situacija kritična" Ne smiruje se vatrena stihija u Crnoj Gori, sve raspoložive ekipe gase požare
Večernje novosti pre 1 satjoš 6 povezanih