Povezane vesti
Nekretnine najpogodnije za pranje para
Radio 021 31.07.2018
Sektori nekretnina, organizovanja igara na sreću i bankarski sektor, najizloženiji su pretnjama od pranja novca u Srbiji, a slede menjačnice, kazina i oblast računovodstva, pokazuje nova "Nacionalna procena rizika od pranja novca i procena rizika od… »
Gde se u Srbiji najviše "peru pare" i plasira "prljavi novac"? Ovi sektori su najizloženiji riziku
Telegraf 31.07.2018
Procena je izrađena po metodologiji Svetske banke, na osnovu analiza izvršenih i procesuiranih krivičnih dela od 2013. do 2017. godine. Sektori nekretnina, organizovanja igara na sreću i bankarski sektor, najizloženiji su pretnjama od pranja novca u… »
Nekretnine najpogodnije za pranje novca
RTV 31.07.2018
BEOGRAD - Sektori nekretnina, organizovanja igara na sreću i bankarski sektor, najizloženiji su pretnjama od pranja novca u Srbiji, a slede menjačnice, kazina i oblast računovodstva, pokazuje nova "Nacionalna procena rizika od pranja novca i procena… »
Vesti dana »
Janjić za TV N1: „Vlast ušla u otvoren rat sa EU, na sajtu Ministarstva pravde novi predlozi zakona“
Serbian News Media pre 12 minutajoš 34 povezane
'Nismo zadovoljni', kaže ministarka energetike Srbije o novoj ponudi MOL-a
BBC News pre 38 minutajoš 25 povezanih
Prognoza za četvrtak, 14. maj: Sutra nakon hladnog jutra, sunčan i topao dan
Beta pre 2 satajoš 31 povezana
Srbija i Hrvatska u finalu Evrovizije, prošao i Izrael, ispao Boj Džordž
BBC News pre 1 satjoš 59 povezanih
"Ne može, ne prihvatamo pretnje!" Španija ponovo odbrusila Trampu, Amerika otkrila lokaciju nuklearne podmornice, Saudijci napali Iran
Blic pre 43 minutajoš 22 povezane



