Povezane vesti
"Putevi Srbije" će ipak tražiti poskupljenje putarine
Radio 021 01.08.2018
Vršilac dužnosti direktora Puteva Srbije Zoran Drobnjak izjavio je danas da se ne odustaje od poskupljenja putarine i da će u septembru podneti zahtev Vladi Srbije. Drobnjak kaže da državi godišnje nedostaje 100 miliona evra za održavanje puteva, i zbog… »
Uskoro skuplje putarine?
Ritam grada Kg 01.08.2018
Vršilac dužnosti direktora Puteva Srbije Zoran Drobnjak izjavio je danas da se ne odustaje od poskupljenja putarine, jer tom javnom preduzeću godišnje nedostaje 100 miliona evra za održavanje puteva. On je rekao da zahtev još nisu poslali Ministarstvu… »
Drobnjak ne odustaje od poskupljenja putarine
Vesti online 01.08.2018
V.d. direktora Puteva Srbije Zoran Drobnjak izjavio je da se ne odustaje od poskupljenja putarine jer godišnje nedostaje 100 miliona evra za održavanje puteva. - Naše je da tražimo od vlade, odnosno od predsednika, poslaćemo dopis i Ministarstvu… »
Drobnjak ne odustaje od poskupljenja putarine
N1 Info 01.08.2018
Vršilac dužnosti direktora Puteva Srbije Zoran Drobnjak izjavio je da se ne odustaje od poskupljenja putarine i da će u septembru podneti zahtev Vladi Srbije, jer godišnje nedostaje 100 miliona evra za održavanje puteva. On je za TV Prva rekao da će… »
Vesti dana »
Papa Lav XIV najavio da će nositi krst tokom celog Krsnog puta na Veliki petak
Danas pre 8 satijoš 2 povezane
Bez vode gotovo 10 sati: U Beogradu danas nastavak radova, građanima se savetuje da se pripreme na vreme
Kurir pre 33 minutajoš 1 povezana







