Povezane vesti

Ivić u Nišu: U moje vreme Radnički nije bio ovakav

Ivić u Nišu: U moje vreme Radnički nije bio ovakav

Mondo 01.08.2018
Makabi je doputovao na Čair. Fudbaleri Makabija stigli su u sredu u Niš, gde će u četvrtak protiv Radničkog braniti prednost 2:0 iz prve utakmice kvalifikacija za Ligu Evrope. Ekipa srpskog trenera Vladimira Ivića u večernjim satima je trenirala za… »
Lalatović pred Makabi: Preležao sam dva dana, želimo čudo!

Lalatović pred Makabi: Preležao sam dva dana, želimo čudo!

Hot sport 01.08.2018
Pred Radničkim iz Niša nalazi se izuzetno težak zadatak u vidu sustizanja prednosti Makabija od 2:0, a trener tima iz Niša Nenad Lalatović veruje da njegovi izabranici mogu do pravog malog čuda. Lalatović se vraća na klupu nakon što je propustio… »
Lalatović: Njihov špic zaradi kao svi moji igrači

Lalatović: Njihov špic zaradi kao svi moji igrači

Mondo 01.08.2018
"Ovde nema klimatizovanih svlačionica sa video bimovima, ni terena ravnog kao led. Hajde da to iskoristimo!", poruka je trenera Radničkog pred meč protiv Makabija. Radnički se ne predaje! Iako je u Netanji izgubio od Makabija nezgodnih 0:2, srpski… »
Lalatović se oporavio od stomačnog virusa: Živim za prolaz protiv Makabija

Lalatović se oporavio od stomačnog virusa: Živim za prolaz protiv Makabija

Mozzart sport 01.08.2018
“Igrači moraju da odigraju tako da porodice budu ponosne na njih”, rekao trener Radničkog. Nišlije sanjaju čudo. Makabi je iz Izraela doneo veliku prednost od 2:0, ali naš predstavnik u kvalifikacijama za Ligu Evrope našpanovan je da napravi… »
Lalatović: Čuda su moguća, moramo da budemo hrabri....

Lalatović: Čuda su moguća, moramo da budemo hrabri....

Dnevnik 01.08.2018
NIŠ: Trener fudbalera Radničkog iz Niša Nenad Lalatović oporavio se od zdravstvenih problema zbog kojih nije vodio tim u prvenstvu protiv Crvene zvezde i najavio je da će ekipa učiniti sve da napravi čudo protiv Makabija iz Tel Aviva. Nišlije su u… »
Lalatović: Nadamo se pobedi, da prvi damo gol

Lalatović: Nadamo se pobedi, da prvi damo gol

N1 Info 01.08.2018
Trener Radničkog iz Niša Nenad Lalatović je istakao pred revanš meč drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Makabija iz Tel Aviva da veruje u dobar rezultat svog tima, koji je prvu utakmicu u Izraelu izgubio sa 2:0. Radnički je u prvom meču… »
Lalat se vratio "u sedlo"

Lalat se vratio "u sedlo"

Sportske.net 01.08.2018
Strateg niškog Radničkog vratio se obavezama nakon kraće pauze zbog zdravstvenih problema. Šef stručnog štaba Radničkog iz Niša Nenad Lalatović prisustvovao je jučerašnjem treningu svog tima pred duel sa Makabijem iz Tel Aviva. Superligaš iz… »
Kapiten Radničkog Jovanović: Makabi pada u paklu Čaira!

Kapiten Radničkog Jovanović: Makabi pada u paklu Čaira!

Sportski žurnal 01.08.2018
Imajući u vidu sve okolnosti u kojima se očekuje revanš utakmica drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope Radnički – Makabi Tel Aviv, situacija na Čairu je veoma dobra. Real sa Nišave u četvrtak će u revanšu da juri minus dva iz prvog susreta… »

Vesti dana »