Povezane vesti
Eiffelov toranj zatvoren usred turističke sezone zbog štrajka
Al Jazeera 01.08.2018
Do štrajka je došlo zbog sukoba uprave tornja i zaposlenih koji se žale na ogromne redove i traže bolju organizaciju prijema turista. Ajfelova kula, jedan od simbola Pariza koji godišnje poseti više od šest miliona ljudi, zatvorena je u sredu popodne… »
Ajfelova kula zatvorena usred turističke sezone
Radio 021 01.08.2018
Ajfelova kula, jedan od simbola Pariza koji godišnje poseti više od šest miliona ljudi, zatvorena je danas popodne zbog sukoba uprave i zaposlenih koji se žale na "nekad monstruozne redove". Ulaz u kulu je zatvoren u 16h, što je i navedeno na jednom… »
Ajfelova kula zatvorena usred sezone zbog - redova za karte
N1 Info 01.08.2018
Ajfelova kula, jedan od simbola Pariza koji godišnje poseti više od šest miliona ljudi, zatvorena je popodne zbog sukoba uprave i zaposlenih koji se žale na "nekad monstruozne redove". Ulaz u kulu je zatvoren u 16.00, što je i navedeno na jednom panou… »
Vesti dana »
Moskva: Nema kompromisne verzije američkog plana; Zelenski: Neće biti jednostavnih rešenja
RTS pre 36 minutajoš 7 povezanih
"Izgubićemo jednu od najprofitabilnijih i najvećih kompanija u Srbiji": Kako će obustava rada Rafinerije uticati na budžet, inflaciju, tržište (video)
Blic pre 11 minutajoš 1 povezana
Dan za glasanje u Skupštini Srbije, poslanici odlučuju o 58 tačaka, među njima i predlog budžeta
RTV pre 3 satajoš 1 povezana
CIK u Prištini odbila da verifikuje Srpsku listu za izbore u decembru
Danas pre 10 satijoš 1 povezana




