Povezane vesti
Uplašena za bebino zdravlje: Miljana Kulić odmah posle porođaja proživela dramu
Blic 02.08.2018
Miljana Kulić prošlog petka na svet je donela sina Željka, a nekadašnja učesnica "Zadruge" i njen sin juče su napustili porodilište u Nišu. Miljana, međutim, priznaje da je bila uplašena za bebino zdravlje. Miljana Kulić presrećna je što se sa svojim… »
Miljana i Željko napustili porodilište, ali se Ivan Marinković nije pojavio da dočeka sina
Press 02.08.2018
Miljana Kulić, nekadašnja učesnica rijalitija “Zadruga” i “Parovi”, koja se u petak uveče porodila u Nišu, danas je sa sinom napustila bolnicu. Miljana Kulić i njen naslednik Željko izašli su u pratnji Miljaninih roditelja Marije i Siniše, kao i sestre… »
Odlučila da sve ispriča: Miljana Kulić besna na Ivana Marinkovića, priznala šta je tražio od nje u bolnici
Blic 02.08.2018
Iako su mnogi pomislili da su Miljana Kulić i Ivan Marinković izgladili odnose kada ju je on posetio u bonici nakon porođaja, nekadašnja učesnica "Zadruge" i "Parova" ipak ne želi da se pomiri sa ocem svog deteta. Miljana Kulić juče je sa sinom Željkom… »
Vesti dana »
U Srbiju stiže još jedno nevreme i zahlađenje: Evo kada počinje i kakvo će vreme biti do kraja maja
Nova pre 3 satajoš 24 povezane
Šta kažu kladionice posle prvog polufinala Evrovizije: Kako stoji Srbija?
Euronews pre 5 minutajoš 39 povezanih
Razlika između Beograda i Beča: Dragović o pritisku derbija – „U Zvezdi ne smeš da izgubiš od Partizana!“
Hot sport pre 9 minutajoš 22 povezane




