Povezane vesti
Više od decenije radila u američkoj ambasadi kao ruska špijunka?
Blic 03.08.2018
Američka obaveštajna služba odbacuje navode lista "Gardijan" da je ruska državljanka zaposlena u ambasadi SAD u Moskvi imala pristup poverljivim informacijama, rekao je za TASS portparol te agencije. - Ni u jednom trenutku, ni u jednoj našoj ispostavi… »
Guardian: Otkrivena ruska špijunka u američkoj ambasadi u Moskvi
Al Jazeera 03.08.2018
Špijunka je radila za ambasadu više od 10 godina dok nije postala sumnjiva 2016. godine, nakon čega je otpuštena. Američki kontraobavještajni istražitelji otkrili su da je osumnjičena ruska špijunka radila neprimijećena u američkoj ambasadi u Moskvi više… »
Ruska špijunka radila 10 godina za Tajnu službu SAD: Umesto da je uhapse, oni je otpustili da se ne pročuje
Kurir 03.08.2018
Američki kontraobaveštajni istražitelji otkrili su da je osumnjičena ruska špijunka radila neprimećena u američkoj ambasadi u Moskvi više od deset godina, prenosi britanski list Gardijan. Špijunku, Rusikinju, zaposlila je jedna od američkih tajnih službi… »
Vesti dana »
Akcident u Guči – iz hladnjače iscurio amonijak, sedam osoba evakuisano
Morava info pre 11 minutajoš 30 povezanih
Kragujevac: Vremenska prognoza za narednu sedmicu (od 29. juna do 5. jula)
Pressek pre 1 satjoš 22 povezane
Sudbina se poigrala sa komšijama - paklen put u nokaut fazi za Hrvatsku, Bosna i Hercegovina sanja čudo
RTS pre 27 minutajoš 48 povezanih
Potpisan Ugovor za obezbeđivanje sredstava za završne radove na Hramu Svetog Save
Insajder pre 1 satjoš 18 povezanih
Iranska revolucionarna garda napala Bahrein i Kuvajt kao odgovor na američke napade
N1 Info pre 11 minutajoš 21 povezana



