Povezane vesti
Vukosavljević: Ništa protiv latinice, čuvamo ćirilicu
Danas 03.08.2018
Predlog izmena i dopuna Zakona o službenoj upotrebi jezika i pisama nije akcija protiv latinice, već pokušaj da se sačuva ćirilično pismo, tvrdi ministar kulture i informisanja Vladan Vukosavljević, prenosi N1. Predloženo je da ćirica bude u upotrebi… »
Vukosavljević: Ništa protiv latinice, čuvamo ćirilicu
N1 Info 03.08.2018
Predlog izmena i dopuna Zakona o službenoj upotrebi jezika i pisama nije akcija protiv latinice, već pokušaj da se sačuva ćirilično pismo, tvrdi ministar kulture i informisanja Vladan Vukosavljević. Predloženo je da ćirica bude u upotrebi tamo gde je… »
Ministar kulture: Ukinuti podelu na službenu i javnu upotreba ćirilice
Radio 021 03.08.2018
Ministar kulture i informisanja Vladan Vukosavljević kaže da predlog izmena Zakona o službenoj upotrebi jezika i pisama "nije akcija protiv latinice, već da se sačuva ćirilično pismo". Podseća da predložene izmene prvo idu na javnu raspravu pa tek onda u… »
Ministar kulture Vukosavljević o zaštiti ćiriličnog pisma: Ovo nije akcija protiv latinice
Kurir 03.08.2018
Ministar kulture i informisanja Vladan Vukosavljević kaže da predlog izmena i dopuna Zakona o službenoj upotrebi jezika i pisama nije akcija protiv latinice, već da se sačuva ćirilično pismo. Podseća da predložene izmene prvo idu na javnu raspravu, pa… »
Vesti dana »

Propao dogovor o 19. Paketu sankcija Rusiji Eu nije uspela da se dogovor, Putin trlja ruke
Alo pre 51 minutajoš 31 povezana

Ko je bio Nebojša Pavković, general osuđen za ratne zločine na Kosovu
BBC News pre 2 satajoš 61 povezana

Putevi Srbije: Izmena saobraćaja na deonici Sremska Mitrovica - Jarak zbog radova
N1 Info pre 3 satajoš 46 povezanih