Povezane vesti

Vukčević: Niko me nije kontaktirao povodom pretnji smrću

Vukčević: Niko me nije kontaktirao povodom pretnji smrću

Radio 021 03.08.2018
Bivši tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević izjavio je da ga niko iz policije, tužilaštva, niti BIA nije kontaktirao povodom pretnji koje je dobio. "Pošto znam koliko su oni agilni, verovatno ništa nisu preduzeli", rekao je Vukčević za… »
Vukčević: Razmišljam o krivičnoj prijavi protiv Drecuna

Vukčević: Razmišljam o krivičnoj prijavi protiv Drecuna

Danas 03.08.2018
Bivši tužilac za ratne zločine govori za Danas o brutalnim pretnjama koje su mu upućene nakon javnih istupa poslanika SNS Niko iz policije, tužilaštva niti BIA me nije kontaktirao povodom brutalnih pretnji smrću koje sam dobio, a pošto znam koliko… »
Vukčević: Niko iz policije, tužilaštva i BIA me nije kontaktirao povodom pretnji

Vukčević: Niko iz policije, tužilaštva i BIA me nije kontaktirao povodom pretnji

Slobodna Evropa 03.08.2018
Bivši tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević izjavio je da ga niko iz policije, tužilaštva, niti Bezbedonosno informativne agencije (BIA) nije kontaktirao povodom pretnji koje je dobio. "Pošto znam koliko su oni agilni, verovatno ništa nisu… »
Vukčević: Niko iz policije, tužilaštva i BIA me nije kontaktirao

Vukčević: Niko iz policije, tužilaštva i BIA me nije kontaktirao

Novi magazin 03.08.2018
Bivši tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević izjavio je da ga niko iz policije, tužilaštva, niti Bezbedonosno informativne agencije (BIA) nije kontaktirao povodom pretnji koje je dobio. "Pošto znam koliko su oni agilni, verovatno ništa nisu… »
Vukčević o pretnjama: Niko od nadležnih me nije kontaktirao

Vukčević o pretnjama: Niko od nadležnih me nije kontaktirao

N1 Info 03.08.2018
Bivši tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević izjavio je da ga niko iz policije, tužilaštva, niti Bezbedonosno informativne agencije (BIA) nije kontaktirao povodom pretnji koje je dobio. "Pošto znam koliko su oni agilni, verovatno ništa nisu… »

Vesti dana »