Povezane vesti
Nova pucnjava u Beogradu: Vlasnik perionice (49) ranjen na Kanarevom brdu, pucala žena sa kapuljačom
Kurir 03.08.2018
Željko B. (49), vlasnik perionice na Kanarevom brdu ranjen je ispred njegove perionice između ulica Pere Velimirovića i Borske. Pogođen je u natkolenicu i prevezen je u Urgentni centar u svesnom stanju i nije životno ugrožen. 1 / 4 Foto: Marina Lopičić… »
Novi detalji pucnjave u Rakovici Ranjen vlasnik perionice, na njega pucala žena sa kapuljačom! (foto)
Večernje novosti 03.08.2018
Željko Budimirović (49) ranjen je jutros oko 8.50 časova u pucnjavi koja se dogodila na uglu ulica Pere Velimirovića i Borske u Beogradu. ŽELjKO Budimirović (49) ranjen je jutros oko 8.50 časova u pucnjavi koja se dogodila na uglu ulica Pere Velimirovića… »
Muškarac ranjen u nogu na Kanarevom brdu
N1 Info 03.08.2018
Željko B. (49) ranjen je u nogu u beogradskom naselju Kanarevo brdo u Ulici Pere Velimirovića. Kako N1 saznaje, reč je o vlasniku autoperionice u tom kraju. Napadač je posle pucnjave pobegao, a ranjenog čoveka je ekipa hitne pomoci prevezla u Urgentni… »
Vesti dana »
Da se smrzneš! U ova 2 grada temperatura jutros opala na 5 i 9 stepeni: Danas do 33, od nedelje ponovo 35°C
Telegraf pre 13 minutajoš 15 povezanih
Delovi motora razbili prozor aviona Rajanera iz kojeg je umalo isisan Srbin: izveštaj
BBC News pre 33 minutajoš 9 povezanih
Bukti veliki požar u Hrvatskoj: Vatra stigla do centra Omiša, evakuisani stanovnici i turisti /foto/
Sputnik pre 28 minutajoš 10 povezanih
Raiffeisen banka osvojila šest priznanja Global Finance za digitalno bankarstvo u Srbiji
Danas pre 18 minutajoš 5 povezanih




