Povezane vesti
Đordjević: Evropska unija ključni partner Srbije u upravljanju migrantskom krizom
Nova ekonomija 03.08.2018
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Djordjević izjavio je danas da je Evropska unija (EU) ključni partner Srbije u upravljanju izbegličkom krizom, kao i da je nephodan dalji nastavak saradnje. Djordjević je razgovarao u… »
Đorđević: EU ključni partner Srbije u izbegličkoj krizi
N1 Info 03.08.2018
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević izjavio je da je Evropska unija (EU) ključni partner Srbije u upravljanju izbegličkom krizom, kao i da je nephodan dalji nastavak saradnje. Đorđević je razgovarao u Beogradu sa… »
"Srbija važan partner EU u upravljanju migracijama"
RTS 03.08.2018
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević razgovarao je sa zamenicom menadžera Regionalnog poverilačkog fonda EU (MADAD fond) Danijel Keulen i zamenicom šefa Delegacije EU u Srbiji Matejom Norčič Štamcar o nastavku… »
Đorđević: Evropska unija ključni partner Srbije u upravljanju migrantskom krizom
Novi magazin 03.08.2018
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević izjavio je danas da je Evropska unija (EU) ključni partner Srbije u upravljanju izbegličkom krizom, kao i da je nephodan dalji nastavak saradnje. Đorđević je razgovarao u Beogradu… »
Vesti dana »
Suđenje za "Generalštab" - optuženi se izjasnili da nisu krivi, Selaković se nije pozvao na imunitet
RTS pre 18 minutajoš 47 povezanih
Novosadski odbornici raspravljaju danas o gradnji crkve kod Štranda, ispred Skupštine Grada protest
Mašina pre 1 satjoš 21 povezana
Brnabić: Birački spisak najažurniji do sada, ljudi preminu, neko se preseli, promeni prebivalište, sve se lako uoči
Jugmedia pre 2 satajoš 21 povezana






