Povezane vesti

Promena plana u humskoj: Mirković već u subotu preuzima crno-bele

Promena plana u humskoj: Mirković već u subotu preuzima crno-bele

Večernje novosti 03.08.2018
Direktor Miloš Vazura najavio je ranije danas da će naslednik Miroslava Đukića na klupi crno-belih preuzeti ekipu u ponedeljak, ali je očigledno sve utanačeno i nekadašnji reprezentativac stiže ekspresno. Promocija novog trenera Zorana Mirkovića… »
Otklonjene sve dileme - Partizan sutra predstavlja novog trenera!

Otklonjene sve dileme - Partizan sutra predstavlja novog trenera!

Sportske.net 03.08.2018
Stigla je zvanična potvrda kluba iz Humske. Sa novim trenerom već od duela sa lučanskom Mladosti. Vicešampion Srbije rastao se u petak sa dosadašnjim trenerom Miroslavom Đukićem, a koliko sutra biće predstavljen novi šef struke. Tokom popodneva… »
Partizan: Promocija Mirkovića u subotu, debi u četvrtak

Partizan: Promocija Mirkovića u subotu, debi u četvrtak

Mozzart sport 03.08.2018
Žarko Lazetić vodi crno-bele protiv Mladosti. Sve je bilo jasno još po okončanju revanša sa Trakaijem, sinoć je nagovešteno, a jutros potvrđeno. Prekid saradnje sa Miroslavom Đukićem ostavio je brisan prostor Zoranu Bati Mirkoviću, pa će… »
Ubrzan proces: Partizan potvrdio – Zoran Mirković je novi trener! Zakazana je promocija, ali debi neće biti u Humskoj

Ubrzan proces: Partizan potvrdio – Zoran Mirković je novi trener! Zakazana je promocija, ali debi neće biti u Humskoj

Hot sport 03.08.2018
Stigla je zvanična potvrda iz kluba. Đukić je smenjen, pojačanja stižu, a sada je zvanično da će novi šef stručnog štaba biti Zoran Bata Mirković, igračka legenda kluba iz Humske. Nakon što je klub zvanično objavio da je Đukić smenjen… »
Đukić nije ljut, evo šta je rekao na rastanku

Đukić nije ljut, evo šta je rekao na rastanku

Sportske.net 03.08.2018
Crno-beli su trenutno bez trenera, ali na mesto Miroslava Đukića dolazi Zoran Bata Mirković. Bivši trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić rekao je danas da nije ljut zbog smene i da je zadovoljan urađenim. "Srećan sam s onim što smo učinili… »
Oglasio se Miroslav Đukić: Nisam ljut…

Oglasio se Miroslav Đukić: Nisam ljut…

Hot sport 03.08.2018
Bivši trener fudbalera Partizana Miroslav Djukić rekao je da nije ljut zbog smene i da je zadovoljan urađenim. Partizan je smenio Miroslava Đukića i ekipu će od ponedeljka predvoditi Zoran Mirković. – Srećan sam s onim što smo učinili. Dao sam… »
Đukić: Nisam ljut, Partizan je moj klub

Đukić: Nisam ljut, Partizan je moj klub

Mondo 03.08.2018
Miroslav Đukić je smenjen sa mesta trenera Partizana posle godinu dana. Kaže da nije ljut zbog ovakvog epiloga. "Dao sam sve od sebe da pomognem Partizanu", izjavio po odlasku sa stadiona. Miroslav Đukić i Partizan se rastaju po drugi put. Pre 11… »
Đukić: Nisam ljut, dao sam sve od sebe, Partizan je moj klub

Đukić: Nisam ljut, dao sam sve od sebe, Partizan je moj klub

Vesti online 03.08.2018
Odlazeći trener "crno-belih" je bespogovorno prihvatio odluku rukovodstva da bude smenjen. Đukić (52), koji je preuzeo Partizanov tim u junu prošle godine pošto je njegov prethodnik Marko Nikolić prihvatio ponudu mađarskog Videotona, odlazi… »
Đukić: Nisam ljut, zadovoljan sam

Đukić: Nisam ljut, zadovoljan sam

N1 Info 03.08.2018
Sad već bivši trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić rekao je da nije ljut zbog smene, već da je zadovoljan onim što su crno-beli uradili pod njegovim vođstvom. Kao što su mediji i najavljivali Fudbalski klub Partizan je u petak smenio trenera… »
Đukić posle smene: Nisam ljut, Partizan je moj klub

Đukić posle smene: Nisam ljut, Partizan je moj klub

Mozzart sport 03.08.2018
„Dao sam sve od sebe“, kaže bivši trener crno-belih. Posle trenerske rokade na klupi Partizana oglasio se i jedan od glavnih aktera - Miroslav Đukić. Odlazeći kromilar crno-belih kaže da je učinio sve što je bilo do njega. "Zahvalan sam… »

Vesti dana »