Povezane vesti

Nesreća u Sibiru: 18 poginulih u padu helikoptera (video)

Nesreća u Sibiru: 18 poginulih u padu helikoptera (video)

Telegraf 04.08.2018
U letelici je bilo 15 putnika i tri člana posade. Helikopter Mi-8 srušio se u oblasti Krasnojarsk u Sibiru. Prema prvim izveštajima, 18 ljudi je poginulo u padu letelice, prenosi rt.com. Posle stravičnih požara koji su pogodili Grčku, rođaci… »
Srušio se ruski helikopter, 18 žrtava

Srušio se ruski helikopter, 18 žrtava

Glas Amerike 04.08.2018
MOSCOW — U regionu Krasnojarsk u Sibiru srušio se ruski helikopter, kompanije "UTair", a poginulo je svih 18 putnika i članova posade. Helikopter je poleteo iz grada Igarka ka Severnom polarnom krugu, ali se srušio dva kilometra od mesta poletanja… »
U padu helikoptera u Sibiru poginulo 18 ljudi

U padu helikoptera u Sibiru poginulo 18 ljudi

Novi magazin 04.08.2018
Ruski helikopter srušio se jutros ubrzo nakon poletanja u Sibiru, pri čemu je poginulo 18 ljudi, saopštili su zvaničnici. Prema preliminarnim informacijama, propeleri te letelice sudarila su se sa drugim helikopterom koji je poleteo jutros iz Vankora… »
Pad helikoptera u Sibiru, poginulo 18 osoba

Pad helikoptera u Sibiru, poginulo 18 osoba

N1 Info 04.08.2018
Ruski helikopter srušio se ubrzo nakon poletanja u Sibiru, pri čemu je poginulo 18 osoba, saopštili su zvaničnici. Prema preliminarnim informacijama, propeleri te letelice sudarili su se sa drugim helikopterom koji je poleteo iz Vankora, saopštila je… »
Pao helikopter u Sibiru, 18 mrtvih!

Pao helikopter u Sibiru, 18 mrtvih!

Mondo 04.08.2018
Prilikom pada helikoptera Mi-8 u regionu Krasnojarsk u Sibiru, poginulo je 18 osoba, rečeno je u službi za vanredne situacije. Foto: Youtzube/Screenshot/TOP OF THE WORLD Nesreća se dogodila nedugo nakon poletanja, a u letelici kompanije Utair erlajn su… »
Srušio se helikopter u Sibiru, 18 mrtvih

Srušio se helikopter u Sibiru, 18 mrtvih

Radio 021 04.08.2018
Helikopter Mi-8 srušio se u regionu Krasnojarsk u Sibiru. Poginulo je 18 ljudi. U letelici se nalazilo 15 putnika i tri člana posade i svi su poginuli. Kako navode mediji, helikopter je prevozio radnike na naftnu bušotinu. Do nesreće je došlo nedugo… »
Pronađen uzrok nesreće: Srušio se helikopter u Rusiji, 18 poginulih

Pronađen uzrok nesreće: Srušio se helikopter u Rusiji, 18 poginulih

Večernje novosti 04.08.2018
U Krasnojarskom kraju u Rusiji srušio se helikopter Mi-8, saopštila je za Sputnjik hitna služba regiona. U Krasnojarskom kraju u Rusiji srušio se helikopter Mi-8, saopštila je za Sputnjik hitna služba regiona. Ministarstvo za vanredne situacije… »
Sudar helikoptera u Sibiru: Jedna letelica pala, 18 poginulih (video)

Sudar helikoptera u Sibiru: Jedna letelica pala, 18 poginulih (video)

Kurir 04.08.2018
Helikopter Mi-8 srušio se u oblasti Krasnojarsk u Sibiru. Prema prvim izveštajima, 18 ljudi je poginulo u padu letelice, prenosi rt.com. U helikopteru, koji je navodno pripadao prevozniku "Utair airline", bilo je 15 putnika i tri člana posade… »

Vesti dana »