Повезане вести
И Фаје званично звездин: Искусни Сенегалац ставио потпис на једногодишњи уговор са српским шампионом
Вечерње новости 04.08.2018
Црвено-бели комплетирали високу линију, сад је на реду плејмејкер. ЦРВЕНА звезда приводи крају селектирање екипе за предстојећу сезону, а нови детаљ у тимском мозаику тренера Милана Томића је и званично Мохамед Фаје (33, 206… »
Звезда јавила: Сенегалски репрезентативац потписао!
Хот спорт 04.08.2018
Како је протеклих дана најављивано, искусни крилни центар ће појачати екипу са Малог Калемегдана. Мухамед Фаје је нови кошаркаш Црвене звезде. Шести новајлија у Звезди овог лета је потписао уговор на годину дана а у сезони пре… »
Сенегалац Фаје шесто појачање КК Црвена звезда
Дневник 04.08.2018
БЕОГРАД: Сенегалски кошаркашки репрезентативац Мухамед Фаје ново је појачање Црвене звезде, саопштио је српски шампион. Како се наводи, искусни крилни центар потписао је уговор на једну сезону и шесто је појачање црвено-белих… »
Мухамед Звездино шесто појачање
Спортски журнал 04.08.2018
Црвено-бели настављају склапање тима, најновији члан је 33-годишњи крилни центар из Сенегала, амерички ђак афирмисан у Грчкој. Остала је још да се заврши формална страна преласка и репрезентативац Сенегала Мухамед Фаје биће… »
Вести дана »
Временска прогноза за уторак, 21. април: Облачно са повременом кишом, температура до 18 степени
Бета пре 3 сатајош 3 повезане
Мајка и шесторо деце погинули у стравичној експлозији: Ужас у Пенсилванији, у трену планула цела кућа
Курир пре 3 сатајош 1 повезана
Теодора Костовић елиминисана у квалификацијама за турнир у Мадриду
Политика пре 41 минутајош 2 повезане






