Povezane vesti

Stanojević :Srbija razočarana učešćem izraelskih aviona u Kninu

Stanojević :Srbija razočarana učešćem izraelskih aviona u Kninu

Studio B 05.08.2018
Srbija je duboko razočarana zbog učešća izraelskih pilota i borbenih aviona u obeležavanju operacije „Oluja“ u Hrvatskoj, izjavio je danas ambasador Srbije u Izraelu Milutin Stanojević za „Tajms of Izrael“. FOTO TANJUG/ FOTO HINA/ DANIJEL… »
Srbija Izraelu: Šta će vaši avioni na proslavi Oluje?; Lovac na naciste Efraim Zurof: Uznemiren sam zbog učešća

Srbija Izraelu: Šta će vaši avioni na proslavi Oluje?; Lovac na naciste Efraim Zurof: Uznemiren sam zbog učešća

Večernje novosti 05.08.2018
Direktor Centra kancelarije "Simon Vizental“ u Jerusalimu i lovac na naciste, Efraim Zurof, kritikovao je učešće izraelskih borbenih aviona u obeležavanju operacije Oluja. Srbija je duboko razočarana zbog učešća izraelskih pilota i borbenih… »
Ambasada objasnila zašto su izraelski avioni bili na proslavi "Oluje"

Ambasada objasnila zašto su izraelski avioni bili na proslavi "Oluje"

Srbija danas 05.08.2018
Ambasador Srbije u Izraelu Milutin Stanojević izjavio je ranije danas da je Srbija duboko razočarana zbog učešća izraelskih pilota i borbenih aviona. Učešće izraelskih aviona u obeležavanju operacije "Oluja" u Kninu, nema nikakve političke… »
Srpski ambasador: Naša zemlja duboko razočarana zbog učešća izraelskih aviona u obeležavanju "Oluje" (foto, video)

Srpski ambasador: Naša zemlja duboko razočarana zbog učešća izraelskih aviona u obeležavanju "Oluje" (foto, video)

BK TV 05.08.2018
Srbija je duboko razočarana zbog učešća izraelskih pilota i borbenih aviona u obeležavanju operacije "Oluja" u Hrvatskoj, izjavio je danas ambasador Srbije u Izraelu Milutin Stanojević za "Tajms of Izrael". "Srbija je duboko razočarana time zbog… »
Zurof uznemiren zbog učešća izraelskih aviona u Kninu

Zurof uznemiren zbog učešća izraelskih aviona u Kninu

Studio B 05.08.2018
Direktor Centra kancelarije „Simon Vizental“ u Jerusalimu i lovac na naciste, Efraim Zurof, kritikovao je učešće izraelskih borbenih aviona u obeležavanju operacije Oluja u Hrvatskoj. „Vrlo sam uznemiren što će borbeni avioni izraelskih… »
Srbija Izraelu: Šta će vaši avioni na proslavi Oluje? Ovo nije prijateljski gest!

Srbija Izraelu: Šta će vaši avioni na proslavi Oluje? Ovo nije prijateljski gest!

Sputnik 05.08.2018
Srbija je duboko razočarana zbog učešća izraelskih pilota i borbenih aviona u obeležavanju operacije „Oluja“ u Hrvatskoj, izjavio je ambasador Srbije u Izraelu Milutin Stanojević za „Tajms ov Izrael“. „Srbija je duboko razočarana zbog… »
Neprijateljski gest prema našoj zemlji: Srbija razočarana učešćem izraelskih aviona u Kninu

Neprijateljski gest prema našoj zemlji: Srbija razočarana učešćem izraelskih aviona u Kninu

Srbija danas 05.08.2018
Mi žalimo zbog egzodusa, više od 2.500 ljudi je izgubilo život, rekao je ambasador Srbije u Izraelu. Srbija je duboko razočarana zbog učešća izraelskih pilota i borbenih aviona u obeležavanju operacije "Oluja" u Hrvatskoj, izjavio je danas… »

Vesti dana »