Povezane vesti
Zbog sramnog prisustva oficira Vojske Crne Gore u Kninu: Demokratski front traži hitnu sednicu parlamenta
Kurir 05.08.2018
Poslanički klub Demokratskog fronta najavio je da će tražiti zakazivanje hitne sednice Skupštine Crne Gore zbog, kako su naveli, skandaloznog prisustva predstavnika Vojske Crne Gore pukovnika Ivana Mašulovića na obeležavanju godišnjice hrvatske akcije… »
Crnogorci traže hitnu parlamentarnu sednicu zbog "skandaloznog prisustva njihovog oficira u Kninu"
BK TV 05.08.2018
Poslanički klub Demokratskog fronta najavio je da će tražiti zakazivanje hitne sednice Skupštine Crne Gore zbog, kako su naveli, skandaloznog prisustva predstavnika Vojske Crne Gore na obeležavanju godišnjice hrvatske akcije "Oluja" u Kninu. " Oficir… »
Crnogorci traže hitnu sednicu Skupštine zbog oficira koji se pojavio u Kninu: "On ne predstavlja našu zemlju"
Telegraf 05.08.2018
Traže da se obelodani ko je ovlastio oficira da prisustvuje proslavi najvećeg etničkog čišćenja u Evropi u novije vreme. Poslanički klub Demokratskog fronta najavio je da će tražiti zakazivanje hitne sednice Skupštine Crne Gore zbog, kako su naveli… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO Beograđani ispred zgrade Gorana Vesića: Protesti širom Srbije zbog incidenta u Novom Pazaru, počela hapšenja zbog sukoba s policijom
Nova pre 6 minutajoš 81 povezana

Kraljevo: Ispred SNS-a kamenice, šmrkovi, petarde… (VIDEO)
Glas Šumadije pre 41 minutajoš 21 povezana

Načelnik PU Novi Pazar: Čuvamo mir, povređeni studenti da podnesu krivične prijave protiv NN lica
Insajder pre 8 satijoš 48 povezanih

Nemerljiv gubitak za Zvezde Granda: Otišla je i Viki Miljković
Svet & Skandal pre 2 satajoš 20 povezanih

Folksvagen povukao modele "golf" i "golf variant" sa tržišta Srbije
Insajder pre 1 satjoš 22 povezane