Povezane vesti
Tužna ceremonija: Na današnji dan je u Hirošimi poginulo 140.000 ljudi (foto)
Blic 06.08.2018
Hirošima danas obeležava 73 godine od atomskog bombardovanja, tužnom ceremonijom u znak sećanja na žrtve, a japanske vlasti su pozvale na eliminisanje nuklearnog oružja, u trenutku kada se ta zemlja nada denuklearizaciji Severne Koreje. Pogledajte u… »
Japan odaje počast žrtvama Hirošime
Al Jazeera 06.08.2018
Prije 73 godine američki bombarder B-29 bacio je na Hirošimu atomsku bombu i usmrtio ukupno 140.000 ljudi. Zvono se oglasilo u Hirošimi na početku komemoracije povodom 73. godišnjice bacanja atomske bombe na taj grad, prvog takvog napada u povijesti… »
Hirošima obeležava 73 godine od atomskog bombardovanja
Večernje novosti 06.08.2018
Hirošima danas obeležava 73 godine od atomskog bombardovanja, tužnom ceremonijom u znak sećanja na žrtve, a japanske vlasti su pozvale na eliminisanje nuklearnog oružja, u trenutku kada se ta zemlja nada denuklearizaciji Severne Koreje. Hirošima danas… »
Vesti dana »
Najmanje 12 ranjenih u pucnjavi na festivalu u Ohaju, napadači u bekstvu
NIN pre 1 satjoš 18 povezanih
Šta znači odluka OFAC da skrati rok MOL-u za trećinu: Zastoj u pregovorima o prodaji NIS-a?
Morava info pre 44 minutajoš 14 povezanih
Brejk! Ovo se čekalo, Krunić i Danilina mnogo bolje u drugom setu
Nova pre 15 minutajoš 18 povezanih
Papa predvodio misu na trgu Sibeles u Madridu, prisustvovale desetine hiljada ljudi
Insajder pre 54 minutajoš 11 povezanih




