Povezane vesti
Civilni sektor: Nacrt zakona o besplatnoj pravnoj pomoći uskraćuje pravdu za sve
Radio 021 06.08.2018
Komitet pravnika za ljudska prava YUCOM i organizacije civilnog društva izražavaju zabrinutost zbog rešenja koja se nalaze u Nacrtu Zakona o besplatnoj pravnoj pomoći, a koja direktno mogu uticati na pravo na delotovoran i jednak pristup pravdi svim… »
JUKOM i NVO o Nacrtu zakona o besplatnoj pravnoj pomoći
Dnevnik 06.08.2018
BEOGRAD: Komitet pravnika za ljudska prava – JUKOM(YUCOM) i još 25 organizacija civilnog društva kritikuju pojedina rešenja iz Nacrta Zakona o besplatnoj pravnoj pomoći, koja, kako navode u saopštenju, mogu direktno da utiču na pravo na delotovoran i… »
JUKOM: Zabrinutost zbog nacrta Zakona o besplatnoj pravnoj pomoći
Danas 06.08.2018
Komitet pravnika za ljudska prava (JUKOM) i 27 organizacija civilnog društva izrazili su zabrinutost zbog rešenja koja se nalaze u nacrtu Zakona o besplatnoj pravnoj pomoći, koja direktno mogu uticati na pravo na delotovoran i jednak pristup pravdi svim… »
Vesti dana »
Potraga srećno završena: 12-godišnja devojčica sa Čukarice ponovo sa roditeljima
Euronews pre 3 satajoš 12 povezanih
Vremenska prognoza za petak 24. jul 2026: Danas promenljivo oblačno sa kišom
Beta pre 5 satijoš 5 povezanih
Hidrolog RHMZ-a upozorava: Nepovoljna hidrološka situacija na Dunavu, najniži vodostaj u poslednjih pola veka
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Mađar: Istražujemo kredit od milijardu evra koji je Orbanova vlada odobrila Severnoj Makedoniji
Nova pre 5 satijoš 1 povezana




