Povezane vesti

Legendarni Robert Redford ide u penziju

Legendarni Robert Redford ide u penziju

RTS 06.08.2018
Oskarovac Robert Redford povlači se iz glume na jesen, nakon premijere njegovog novog filma "The Old Man And The Gun". Čuveni 81-godišnji glumac otkrio je svoju odluku u intervjuu magazinu Entertejnment vikli, objavljenom danas, prenosi Rojters… »
Robert Redford najavio odlazak u penziju nakon novog filma

Robert Redford najavio odlazak u penziju nakon novog filma

Radio 021 06.08.2018
Američki glumac Robert Redford rekao je za časopis Entertejnment vikli (Entertainment Weekly) da se bliži kraju svoje glumačke karijere, osim u pozorištu. "Nikad ne reci nikad, ali sam zaključio da je igranje u komedijama za mene završeno", rekao… »
The End! (video)

The End! (video)

Mondo 06.08.2018
Kraj karijere duge 60 godina! Legendarni Robert Redford (81) ide u penziju! Glumac koji je počeo karijeru kada je imao 21 godinu, potvrdio je vest da je ostvarenje "The old man and the gun" koje je nedavno snimio, poslednje pred penziju. "Nikad ne reci… »
Robert Redford se povlači iz glume na filmu

Robert Redford se povlači iz glume na filmu

N1 Info 06.08.2018
Američki glumac Robert Redford rekao je za časopis Entertejnment vikli (Entertainment Weekly) da se bliži kraju svoje glumačke karijere, osim u pozorištu. "Nikad ne reci nikad, ali sam zaključio da je igranje u komedijama za mene završeno", rekao… »

Vesti dana »