Povezane vesti
Grčka će srušiti hiljade ilegalnih objekata
Radio 021 07.08.2018
Grčka će srušiti na hiljade ilegalnih objekata, izjavio je grčki premijer Aleksis Cipras. On je to izjavio nakon što je ocenjeno da su ilegalno sagrađeni objekti doveli do toga da su mnogi ljudi bili blokirani ili zarobljeni tokom velikog požara 23… »
Cipras: Sprovešćemo istragu o požaru
Danas 07.08.2018
Grčki premijer Aleksis Cipras je danas obećao istragu o svim aspektima šumskog požara u kojem je prošlog meseca poginula 91 osoba, kao i da će spaljeno turističko područje biti obnovljeno po najvišim standardima. Nezakonito podignute zgrade i ograde… »
Cipras obećao punu istragu smrtnosnog požara
Novi magazin 07.08.2018
Grčki premijer Aleksis Cipras obećao je danas da će eksperti istražiti sve aspekte najsmrtonosnijeg šumskog požara u više decenija i da će odmaralište uništeno u požaru biti obnovljeno po mnogo višim standardima. Cipras je predsedavao sastanku vlade i… »
Vesti dana »

U Srbiji sunčano i veoma toplo vreme uz upozorenja na visoke temperature
Naslovi.ai pre 10 minutajoš 21 povezana

Počela podela pomoći poljoprivrednicima koji su pretrpeli štetu u požarima
N1 Info pre 1 satjoš 16 povezanih

RAT U UKRAJINI – Zelenski povodom sastanka Trampa i Putina: "Ukrajinci neće dati svoju zemlju okupatorima"
Euronews pre 43 minutajoš 96 povezanih