Povezane vesti
Kakav šamar predsedniku: Izbacuju Trampovu zvezdu sa holivudske staze slavnih!
Kurir 07.08.2018
Ne zaslužuje! Gradsko veće Zapadnog Holivuda rešilo je da ukloni počast američkom lideru jer omalovažava manjine, migrante i žene! Gradsko veće Zapadnog Holivuda jednoglasno je odlučilo da ukloni zvezdu američkog predsednika Donalda Trampa sa čuvene… »
Tramp ostaje bez svoje zvezde na Bulevaru slavnih?
N1 Info 07.08.2018
Odlukom Gradskog veća Zapadnog Holivuda zatraženo je uklanjanje zvezde američkog predsednika Donalda Trampa sa holivudske Staze slavnih (Walk of Fame) u Kaliforniji. U odluci, koju je Gradsko veće izglasalo jednoglasno, zatraženo je da se ukloni Trampova… »
Holivud planira da ukloni Trampovu zvezdu sa Staze slavnih
Dnevnik 07.08.2018
Zvaničnici Zapadnog Holivuda jednoglasno su odlučili u korist uklanjanja zvezde Donalda Trampa sa Staze slavnih. Zvezda koja je otkrivena 2007, do sada je vandalizovana u nekoliko navrata, a poslednji put u julu je skoro potpuno uništena sekirom… »
Vesti dana »
Počelo polaganje male mature Osmaci od 9 sati na testu iz maternjeg jezika: Sutra ih čeka matematika
Blic pre 1 satjoš 29 povezanih
Premijer Pakistana: Potpisivanje mirovnog sporazuma SAD i Irana 19. juna u Švajcarskoj
N1 Info pre 21 minutajoš 50 povezanih
Nevreme u Srbiji dovelo do prekida struje, požara i obaranja stabala
Pravo u centar pre 21 minutajoš 24 povezane
Holandija dva puta vodila, ali Japanci osvojili bod; "Petarda" Švedske protiv Tunisa
RTV pre 31 minutajoš 36 povezanih




