Povezane vesti

Odbrani sporan snimak ranjavanja Predraga Rankovića

Odbrani sporan snimak ranjavanja Predraga Rankovića

Politika 08.08.2018
Okrivljeni Neđeljko Mumin tvrdi da je pištolj opalio prilikom otimanja i da u u vlasnika TV Hepi nije pucao ni Željko Rutović, jer kod sebe nije imao oružje. Pištolj iz koga je u martu prošle godine u beogradskom hotelu „Prag” pucano na… »
Suđenje za ranjavanje Peconija Rutoviću je glava bila ucenjena na pet miliona evra

Suđenje za ranjavanje Peconija Rutoviću je glava bila ucenjena na pet miliona evra

Večernje novosti 07.08.2018
Neđeljko Mumin izneo odbranu na početku suđenja za ranjavanje Predraga Rankovića prošle godine. Hteo sam da pretresem ćelavog gospodina. Pištolj je opalio dok smo se vukli. NISAM pucao, niti pritiskao obarač, nego je pištolj opalio dok smo se… »
Osumnjičeni promenio priču: "Hteo sam Peconiju da otmem pištolj da ne puca na Rutovića, ali je slučajno opalio"

Osumnjičeni promenio priču: "Hteo sam Peconiju da otmem pištolj da ne puca na Rutovića, ali je slučajno opalio"

Blic 07.08.2018
Suđenje Željku Rutoviću i Neđeljku Muminu zbog ranjavanja Predraga Rankovića Peconija u martu 2017. godine u beogradskom hotelu Park, počelo je danas pred Višim sudom. Optuženi Neđeljko Mumin danas je pred sudom izneo svoju odbranu, dok se… »
Telohranitelj tvrdi da je pištolj opalio dok se rvao s Peconijem

Telohranitelj tvrdi da je pištolj opalio dok se rvao s Peconijem

Danas 07.08.2018
U Višem sudu u Beogradu počelo suđenje za ranjavanje vlasnika televizije Hepi Neđeljko Mumin, telohranitelj biznismena Željka Rutovića, samo se delimično saglasio sa optužnicom Višeg tužilaštva u Beogradu koja njega i njegovog šefa tereti da… »

Vesti dana »