Povezane vesti

Miljana presudila: Ivan Marinković neće viđati dete, evo zašto! (foto)

Miljana presudila: Ivan Marinković neće viđati dete, evo zašto! (foto)

Press 08.08.2018
Miljana Kulić u društvu najmilijih proslavila je rođenje sina prvenca u rodnom Nišu. Za malog Željka ponosna majka birala je samo najbolje, a slavlje je trajalo do kasno u noć. Otac Ivan Marinković nije došao na gala proslavu, ali to nije… »
Ivan Marinković nije štedeo Miljanu zbog žurke povodom rođenja sina: “Jeftina priča i seoska zabava pod šatorom!”

Ivan Marinković nije štedeo Miljanu zbog žurke povodom rođenja sina: “Jeftina priča i seoska zabava pod šatorom!”

Press 08.08.2018
Ivan Marinković sinoć nije prisustvovao velikoj žurki povodom rođenja sina Željka, koju je organizovala ponosna mama Miljana Kulić u Nišu. van je prethodno za naš portal rekao kako neće ići na žurku, a kao razlog svoje odluke naveo je kako… »
Ivan Marinković blokirao bivšu: Miljana Kulić mi je ceo dan i celu noć slala poruke, a njen rođak mi je pretio

Ivan Marinković blokirao bivšu: Miljana Kulić mi je ceo dan i celu noć slala poruke, a njen rođak mi je pretio

Blic 08.08.2018
bivši učesnici rijaliti šou programa "Parovi" Ivan Marinković i Miljana Kulić ne prestaju da intrigiraju svojjim odnosom. Jedan dan se slažu, drugi dan svađa, a sad je došlo do toga da komunikacije neće biti. Ivan je gostujući u jednoj emisiji… »

Vesti dana »