Povezane vesti
Vučić Srbima s Kosova: Ništa neće biti odlučeno bez vas
N1 Info 08.08.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je Srbima na Kosovu i Metohiji da nijedna odluka neće biti doneta bez njih i da će im se obratiti u septembru. Vučić se telefonski obratio Srbima okupljenim na sastanku sa direktorom Kancelarije za Kosovo… »
Vučić:Dolazim na KiM u septembru da razgovaramo o budućnosti
IndeksOnline 08.08.2018
KOSOVSKA MITROVICA – Predsednk Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas Srbima sa Kosova i Metohije da cje u septembru doći u južnu pokrajinu da s njima razgovara u budućnosti KiM i dodao da nijedna odluka neće biti doneta bez njih. “Nijednu… »
Šta je sve Srbija učinila za "svoje" Hrvate?
RTS 08.08.2018
Gotovo svi od ukupno 24 zahteva hrvatske nacionalne manjine u Srbiji je ispunjen ili je njihova realizacija pri kraju, saopštio je predsednik Aleksandar Vučić, podvlačeći crtu ispod obaveza koje je naša zemlja preuzela Subotičkom deklaracijom… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 6 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 6 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Vrlo težak poraz Partizana: Efes deklasirao crno-bele u prepunoj Areni
Danas pre 5 satijoš 2 povezane