Povezane vesti

Ivana Španović dominantno za finale

Ivana Španović dominantno za finale

Vesti online 09.08.2018
Ivana Španović, aktuelna šampionka Evrope u skoku u dalj, plasirala se ponovo u finale. Ispunila je kvalifikacionu normu skokom od 6.84 u trećoj seriji, što je najbolji rezultat ove faze takmičenja. Startovala je sjajno, skokom od 6,90, ali je… »
Tamara Salaški bez finala: Zaista sam razočarana, ne znam šta se desilo…

Tamara Salaški bez finala: Zaista sam razočarana, ne znam šta se desilo…

Hot sport 09.08.2018
Današnji dan nije se završio još jednim plasmanom u finale. Tamara Salaški završila je svoje takmičenje na 24. mestu u Berlinu na prvenstvu Evrope. Ona je trčala u drugoj od tri polufinalne trke i deonicu od 400m istrčala za 53.20 sekundi. Za… »
EP - Salaški bez finala u trci na 400 metara

EP - Salaški bez finala u trci na 400 metara

Sportske.net 09.08.2018
Srpska atletičarka Tamara Salaški nije se plasirala u finale trke na 400 metara na Evropskom prvenstvu u Berlinu. Tamara Salaški je završila svoje takmičenje na 24. mestu, pošto je u polufinalu ostvarila vreme od 53 sekunde i 20 stotinki. Za finale… »
Ivanin elegantan let ka finalu

Ivanin elegantan let ka finalu

Večernje novosti 09.08.2018
Španovićeva iz trećeg pokušaja do norme i najboljeg rezultata u kvalifikacijama 6,84: Nisu mi izazov rezultati protivnica, nego borba za 4. evropsko zlato. OD SPECIJALNOG IZVEŠTAČA "NOVOSTI": BERLIN NA zagrevanju je Ivana prišla rivalkama iz… »
Marija Vučenović stopama Španovićeve i Tomaševićeve

Marija Vučenović stopama Španovićeve i Tomaševićeve

Mozzart sport 09.08.2018
I treća srpska atletičarka danas izborila finale na Evropskom atletskom prvenstvu u Berlinu. Sjajan dan za srpsku atletiku. Tri dame izborile su se za finale na Prvenstvu Evrope u Berlinu. Pored Ivane Španović i Dragane Tomašević, to isto uspela je… »
Umalo savršen dan za dame, Tamara nije uspela

Umalo savršen dan za dame, Tamara nije uspela

Mondo 09.08.2018
Srbija se nadala i četvrtom finalisti Evropskog prvenstva, ali Tamara Salaški nije imala svoje popodne. Ivana Španović je danas obezbedila plasman u finale skoka u dalj na Evropskom prvenstvu u Berlinu, Dragana Tomašević u bacanju diska, Marija… »
I Dragana Tomašević dobacila do finala EP

I Dragana Tomašević dobacila do finala EP

Mozzart sport 09.08.2018
Srpska diskašica deseta u kvalifikacijama u Berlinu hicem od 57,77 m. Nakon Ivane Španović, koja se očekivano i bez ikakvih problema (štaviše sa najboljim rezultatom) probila do finala skoka u dalj, dobili smo danas i drugu finalistkinju na… »
Srpski dan na EP: Sjajna i Marija, i ona u finalu!

Srpski dan na EP: Sjajna i Marija, i ona u finalu!

Mondo 09.08.2018
Srpska reprezentativka u bacanju koplja u kvalifikacijama zabeležila rezultat blizu ličnog rekorda i plasirala se među 12 najboljih na Evropskom prvenstvu u Berlinu. Posle Ivane Španović u skoku u dalj, i Dragane Tomašević u bacanju diska, i… »
Španović spremna za finale skoka u dalj na EP u atletici

Španović spremna za finale skoka u dalj na EP u atletici

Beta 09.08.2018
Srpska atletičarka Ivana Španović rekla je danas da je blizu željenog nivoa i istakla je da će biti maksimalno spremna za finale skoka u dalj na Evropskom prvenstvu. "Volim da skočim iz prvog skoka normu, ali sam napravila prestup. Drugi skok nisam… »
Ivana Španović: Spremna sam za odbranu trona!

Ivana Španović: Spremna sam za odbranu trona!

Hot sport 09.08.2018
Srpska atletičarka Ivana Španović rekla je danas da je blizu željenog nivoa i istakla je da će biti maksimalno spremna za finale skoka u dalj na Evropskom prvenstvu. – Volim da skočim iz prvog skoka normu, ali sam napravila prestup. Drugi skok… »
Ivana i Dragana: Spremne za finale

Ivana i Dragana: Spremne za finale

Mondo 09.08.2018
Srpske atletičarke ispunile cilj u kvalifikacijama na Evropskom prvenstvu i u subotu će se boriti za medalju. Ivana Španović izborila je finale Evropskog prvenstva u berlinu u skoku u dalj, gde brani zlatnu medalju osvojenu pre dve godine u… »
EP u atetici: Ivana Španović iz trećeg pokušaja do finala!

EP u atetici: Ivana Španović iz trećeg pokušaja do finala!

Hot sport 09.08.2018
Jutros su u Berlinu održane borbe za finale u skoku u dalj, a Srbiju je predstavljala naša zlatna atletičarka Ivana Španović. Nije ustala Ivana baš raspoložena, jer je do borbe za medalje doletela tek iz trećeg pokušaja. Norma za finale je bila… »
EP - Još dobrih vesti, i Dragana Tomašević u finalu

EP - Još dobrih vesti, i Dragana Tomašević u finalu

Sportske.net 09.08.2018
Srpska reprezentativka danas ostvarila cilj. Srpska atletičarka Dragana Tomašević plasirala se u danas u finale bacanja diska na Evropskom prvenstvu u Berlinu. Tomaševićeva je imala rezultat 57,77 metara, koji je ostvarila u prvoj seriji. Ukupno je… »
Dragana Tomašević "iz prve" prošla u finale EP

Dragana Tomašević "iz prve" prošla u finale EP

Vesti online 09.08.2018
Srpska predstavnica u bacanju diska se izborila za finalnu rundu na Evropskom prvenstvu u Berlinu. Već u prvoj rundi, hicem od 57.77 metara u prvoj seriji je ostvarila svoj najbolji učinak, ukupno 10. mesto. Norma za prolaz dalje je bila 58.5 m ali je… »
Braniće zlato: Španovićeva u finalu EP

Braniće zlato: Španovićeva u finalu EP

N1 Info 09.08.2018
Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović plasirala se u finale skoka udalj na Evropskom prvenstvu u Berlinu, te će braniti titulu osvojenu pre dve godine u Amsterdamu. Plasman u finale Španovićevoj je obezbedio skok iz treće serije, kada je… »
I Dragana Tomašević za medalju u Berlinu

I Dragana Tomašević za medalju u Berlinu

Mondo 09.08.2018
Srpska bacačica diska izborila je plasman u finale na Evropskom prvenstvu u Berlinu. Dragana Tomašević odradila je sjajan posao u kvalifikacijama bacanja diska na Evropskom šampionatu u Berlinu. Ostvarila je rezultat 57,77 metara, u prvoj seriji, i… »
EP - Španović najbolja u kvalifikacijama!

EP - Španović najbolja u kvalifikacijama!

Sportske.net 09.08.2018
Srpska atletičarka Ivana Španović plasirala se danas u finale skoka u dalj na Evropskom prvenstvu. Ivana Španović je u Berlinu skočila 6,84 metra i zauzela prvo mesto u kvalifikacijama. Ona je taj rezultat ostvarila u poslednjoj, trećoj seriji… »
Realno najbolja - Ivana Španović u berlinskom finalu

Realno najbolja - Ivana Španović u berlinskom finalu

Mozzart sport 09.08.2018
Skokom od 6,84 u trećoj seriji, naša atletičarka kao najbolja u konkurenciji izborila plasman u finale Evropskog prvenstva. Niko u disciplini skok u dalj nije bio bolji od Ivane Španović! Ona se kao prva u kvalifikacijama plasirala u finale na… »
Španovićeva i Gardaševićeva u kvalifikacijama u skoku udalj na EP: Ivana kao vetar u leđa Milici

Španovićeva i Gardaševićeva u kvalifikacijama u skoku udalj na EP: Ivana kao vetar u leđa Milici

Večernje novosti 09.08.2018
Evropska seniorska šampionka danas od 10.30 startuje na EP u Berlinu, a rutinskom normom (6,67) bi mogla da motiviše veliku nadu našeg skoka udalj i njenu naslednicu. EVROPSKA seniorska šampionka vuče juniorsku prvakinju ka finalu. Ivana Španović… »

Vesti dana »