Povezane vesti
Država preuzela niški aerodrom, direktor podneo ostavku
Glas Amerike 09.08.2018
Država Srbija od četvrtka zvanično je preuzela upravljanjem niškim aerodromom, a direktor tog preduzeća Vladica Đurđanović podneo je ostavku, tvrdeći da će dosadašnji model poslovanja biti potpuno promenjen i vraćen "10 godina unazad". Ministarka… »
Vlada Srbije preuzela niški aerodrom, direktor podnio ostavku
Al Jazeera 09.08.2018
Vlada Srbije smatra da se preuzimanjem omogućava normalno funkcioniranje aerodroma i osigurava sredstva za investicije. Vlada Srbije i službeno je preuzela vlasništvo i upravljanje nad Aerodromom "Konstantin Veliki" u Nišu, a njegov direktor Vladica… »
Niški aerodrom od danas i zvanično državni, direktor podneo ostavku
Jug press 09.08.2018
NIŠ Potpisima gradonačelnika Niša Darka Bulatovića i ministarke saobraćaja Zorane Mihajlović stavljena je tačka na “ slučaj Niški aerodrom”. Aerodrom “Konstantin Veliki” i zvanično je postao vlasništvo države. Nodobravanje mnogih Nišlija i brojni… »
Vlada Srbije preuzima upravljanje aerodromom 'Niš'
Slobodna Evropa 09.08.2018
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Zorana Mihajlović i gradonačelnik Niša Darko Bulatović potpisali su danas ugovor o prenosu osnivačkih prava u javnom preduzeću za aerodromske usluge "Aerodrom Niš", kojim država preuzima… »
Vesti dana »
Zelenski najavio osvetu za napad na krivi rog: "Zverski udar koji je bio ciljan i podmukao"!
Kurir pre 5 satijoš 4 povezane
Dijamantska liga: Luka Bošković treći u skoku udalj na mitingu u Lozani
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Završen 32. Sarajevo film festival: Najbolji film ''Svaki put'', počasna nagrada Emiru Hadžihafisbegoviću
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
Studenti u blokadi pozvali Nišlije da podrže Niški filmski festival: Glumci su bili uz nas od početka protesta
Medijska kutija pre 1 satjoš 1 povezana





