Bilt i Petrič različito o Kosovu

Bilt i Petrič različito o Kosovu

Danas subota, 11. avgust 2018.
Bivši visoki predstavnici međunaropdne zajednice u BiH Karl Bilt i Volfgang Petrič imaju oprečne stavove o eventualnoj podeli Kosova – Bilt podelu doživljava kao „opasnost za ceo region“ i „otvaranje Pandorine kutije“, dok Petrič rešenje kosovskog problema vidi u „administrativno-kozmetičkim korekcijam“ na terenu, prenosi Blic.
Karl Bilt, bivši premijer Švedske i visoki predstavnik za BiH, protivnik je bilo kakvih promena postojećih granica, koristi dobro poznatu dosadašnju terminologiju i podelu otvoreno vidi kao igranje sa vatrom koja može biti... »

Karl Bilt: Ja sam protiv podele Kosova, evo i zašto

Blic subota, 11. avgust 2018.
Karl Bilt, bivši premijer Švedske i visoki predstavnik za BiH, protivnik je bilo kakvih promena postojećih granica. Koristi dobro poznatu dosadašnju terminologiju i podelu otvoreno vidi kao igranje sa vatrom koja može biti opasnost za ceo region. Za Bilta novi predlozi podela su recept za... »

Karl Bilt: Ja sam protiv podele Kosova, evo i zašto

Blic subota, 11. avgust 2018.
Karl Bilt, bivši premijer Švedske i visoki predstavnik za BiH, protivnik je bilo kakvih promena postojećih granica. Koristi dobro poznatu dosadašnju terminologiju i podelu otvoreno vidi kao igranje sa vatrom koja može biti opasnost za ceo region. Za Bilta novi predlozi podela su recept za... »

Komentari na drugim sajtovima

©2018 Netmark d.o.o.