Povezane vesti

Cirbes: Menadžment kluba je baš kao i svake prethodne sezone formirao odličan tim

Cirbes: Menadžment kluba je baš kao i svake prethodne sezone formirao odličan tim

Sportski žurnal 11.08.2018
Naravno da možemo da kažemo da sam se vratio kući, ja sam oduvek i pričao da je Crvena zvezda moja kuća - naveo je Majk Cirbes. Nemački košarkaš Majk Cirbes rekao je danas da ponovni dolazak u Crvenu zvezdu doživljava kao povratak kući, kao i da… »
Cirbes: Očekivanja ne treba da budu previsoka

Cirbes: Očekivanja ne treba da budu previsoka

N1 Info 11.08.2018
Nemački košarkaš Maik Cirbes uporedio je povratak u Crvenu zvezdu sa povratkom kući. Nemački košarkaš je tokom dve sezone igranja za Crvenu zvezdu osvojio pet trofeja i stekao status jednog od najboljih centara u Evroligi i ABA ligi, a ovog leta se… »
Cirbes: Svakog leta sam dolazio u Beograd! Čim se ukazala mogućnost da se vratim to se i dogodilo

Cirbes: Svakog leta sam dolazio u Beograd! Čim se ukazala mogućnost da se vratim to se i dogodilo

Mozzart sport 11.08.2018
"Trener i saigrači jesu novi i zbog toga mislim da u ovom trenutku ne treba puno da pričamo i da podižemo očekivanja na previsok nivo" Ulazak Majka Cirbesa u ordinaciju Vita Maksima na Čukaričkoj Padini evocirao je uspomene koje nemački centar ima… »
Maik Cirbes: Vratio sam se kući, Zvezda ima strašne centre!

Maik Cirbes: Vratio sam se kući, Zvezda ima strašne centre!

Hot sport 11.08.2018
Uoči početka priprema za sezonu 2018/2019 Maik Cirbes je u ordinaciji ‘Vita Maxima’ obavio neophodne preglede. U razgovoru za klupski sajt otkrio je da je veoma uzbuđen zbog povratka u redove Crvene zvezde. Ulazak Majka Cirbesa u ordinaciju ‘Vita… »
Cirbes: Žestoka borba za svaki minut na terenu

Cirbes: Žestoka borba za svaki minut na terenu

Mondo 11.08.2018
"Mnogo stvari mogu da kažem o mom povratku u Crvenu zvezdu, ali mislim da je rečenica koja obuhvata sve što bih želeo da kažem - vratio sam se kući", poručio nemački centar. Foto: MN Press Crvena zvezda u letnjem prelaznom roku dovela je sedmoricu… »

Vesti dana »