Povezane vesti

DžONATAN Kafu veruje u zvezdin plasman u LŠ: "Delije" su me odavno osvojile

DžONATAN Kafu veruje u zvezdin plasman u LŠ: "Delije" su me odavno osvojile

Večernje novosti 11.08.2018
Brazilski fudbaler istakao je da su navijači Crvene zvezde jedan od razloga zašto se odlučio za srpski klub. NAJZVUČNIJE pojačanje Crvene zvezde ovog leta, brazilski napadač Džonatan Kafu, zadužio je dres sa brojem 22, a na zvaničnom… »
"Imao sam druge ponude, ali Zvezda je najbolja za mene"

"Imao sam druge ponude, ali Zvezda je najbolja za mene"

N1 Info 11.08.2018
Na stadionu "Rajko Mitić“ u subotu je promovisano deseto pojačanje Crvene zvezde u letnjem prelaznom roku Brazilac Džonatan Kafu. Brazilskog ofanzivca, koji je došao na jednogodišnju pozajmicu iz Bordoa, predstavio je sportski direktor Crvene… »
Kafu: Kao napadač se osećam komforno, želim da u Zvezdi doživim vrhunac

Kafu: Kao napadač se osećam komforno, želim da u Zvezdi doživim vrhunac

Mozzart sport 11.08.2018
“Žao mi je što neću moći da pomognem protiv Spartaka”, poručio Brazilac. Novi fudbaler Crvene zvezde Žonatan Kafu izrazio je nadu da će u šampionu Srbije dostići svoju najbolju formu i da će ga navijači zapamtiti po dobrim igrama. "Veoma… »
Žonatan Kafu: Borjan mi je veliki prijatelj, došao sam zbog Delija!

Žonatan Kafu: Borjan mi je veliki prijatelj, došao sam zbog Delija!

Hot sport 11.08.2018
Brazilski krilni napadač Žonatan Kafu predstavljen je danas na našem najvećem stadionu, evo šta je pozajmljeni fudbaler Bordoa rekao. Žonatan Kafu je rekao da je svestan veličine kluba, nekada šampiona Evrope. – Veoma sam srećan što dolazim u… »
Kafu: "Zvezdini navijači su me impresionirali, jedva čekam da ponovo zaigram pred punim tribinama"

Kafu: "Zvezdini navijači su me impresionirali, jedva čekam da ponovo zaigram pred punim tribinama"

Sportske.net 11.08.2018
Brazilac je imao nekoliko ponuda, ali kaže da je Zvezda sa sportske strane bila najbolja opcija. Najnovnije pojačanje Crvene zvezde Džonatan Kafu jedva čeka da zaigra za svoj novi klub, a novinarima je priznao da su pune tribine i navijači bili tas… »

Vesti dana »