Povezane vesti
Vukosavljević: Zakon ne favorizuje ćirilicu
Radio 021 12.08.2018
Ministar kulture Vladan Vukosavljević kaže da Predlog za izmenu zakona o službenoj upotrebi jezika i pisma ne favorizuje ćirilično pismo već samo traži dosledno sprovođenje zakona i rekao da očekuje da to rešenje uskoro bude pred Vladom i poslanicima… »
Vukosavljević: Važno je da tema jezika bude prisutna u javnosti
Blic 12.08.2018
Ministar kulture Vladan Vukosavljević kaže da Predlog za izmenu zakona o službenoj upotrebi jezika i pisma ne favorizuju ćirilicno pismo, već samo traži dosledno sprovođenje zakona i rekao da očekuje da to rešenje uskoro bude pred Vladom i poslanicima… »
Vesti dana »

Tramp želi da impresionira Moskvu, ali rizikuje opasnu eskalaciju
Politika pre 1 satjoš 25 povezanih

Inferno u harkovu! Gorele stambene zgrade i prodavnice nakon ruskih udara: Ukrajinci napali kompleks kojim upravlja "gasprom" (video)
Blic pre 1 satjoš 62 povezane

"Dronovi preleću, odjekuju eksplozije": Napadnuta humanitarna flotila kod Krita, pogođeno 10 brodova: Na jednom od plovila i greta tunberg (foto, video)
Blic pre 40 minutajoš 6 povezanih

Hoće li oluje iz regiona pogoditi Srbiju? Od petka zahlađenje, padavine i snažni udari vetra
Mondo pre 4 satijoš 26 povezanih