Povezane vesti
Jožefu Majeru potreban novac za podmirivanje troškova rehabilitacije
NoviSad.com 12.08.2018
Novi Sad - Kao što su posetioci Štranda već navikli, sutra će ulaz na plažu biti besplatan, a ulaznice će zameniti dobrovoljni prilozi. Ovog „Humanitarnog ponedeljka“ novac će biti prikupljan za podmirivanje osnovnih životnih potreba i troškova… »
Humani ponedeljak za Jožefa Majera
Moj Novi Sad 12.08.2018
Kao što su posetioci Štranda već navikli, sutra će ulaz na plažu biti besplatan, a ulaznice će zameniti dobrovoljni prilozi za podmirivanje osnovnih životnih potreba i rehabilitacije Jožefa Majera iz Novog Sada. U okviru akcije "Gradskog zelenila" kutije… »
Humani ponedeljak za Jožefa Majera
RTV 12.08.2018
NOVI SAD - Kao što su posetioci Štranda već navikli, sutra će ulaz na plažu biti besplatan, a ulaznice će zameniti dobrovoljni prilozi za podmirivanje osnovnih životnih potreba i rehabilitacije 43-godišnjeg Jožefa Majera iz Novog Sada. Kutije za novčane… »
Vesti dana »
Danas okrugli sto Srbija - Češka: poslovni dijalog, prisustvuju Vučić i Babiš
RTV pre 18 minutajoš 1 povezana
Kos: Predstavnici srpskog civilnog društva izloženi kampanjama blaćenja i ličnim napadima
Nova pre 4 satijoš 1 povezana






