Povezane vesti
Prvi Festival boja održan na Štrandu
RTV 12.08.2018
NOVI SAD - Holi, hinduistički drevni festival, poznat kao "Festival boja", već hiljadama godina u svetu označava pobedu dobra nad zlom, dolazak proleća i kraj zime. Na međunarodni dan mladih, "Opens" je odlučio da pruži mladima dobru zabavu, tako što su… »
Održan prvi Festival boja na Štrandu (FOTO)
Moj Novi Sad 12.08.2018
Nekoliko stotina Novosađana prisustvovalo je Festivalu boja, koji je u nedelju posle podne u organizaciji OPENS-a, održan na Štrandu. Holi, hinduistički drevni festival, poznat kao Festival boja, hiljadama godina već u svetu označava pobedu dobra nad… »
Prvi Festival boja i mladi ukrasili Štrand
Dnevnik 12.08.2018
Povodom Međunarodnog dana mladih juče je na Štrandu održan prvi jednodnevni „Festival boja” u organizaciji OPENS 2019. Tom prilikom, svi posetioci su dobili tradicionalne indijske Holi boje i njima ukrasili sebe i svoju okolinu. - Tokom čitave godine… »
Vesti dana »

UŽIVO Studenti i građani ispred Filozofskog u Novom Sadu: Studenti traže ulaz u fakultet večeras – mejlom dali rok dekanu od dva sata (FOTO, VIDEO)
Danas pre 25 minutajoš 37 povezanih

Meloni: Saveznici razmatraju italijanski predlog o garancijama za Ukrajinu
RTV pre 1 satjoš 34 povezane

Više od 120 nastavnika Filozofskog fakulteta potpisalo peticiju: U ovim uslovima nema ispita
Novi magazin pre 6 satijoš 36 povezanih