Povezane vesti
Bivši agent CIA traži od SAD da ga ne izručuju Crnoj Gori
N1 Info 13.08.2018
Bivši agent CIA Džozef Asad, koga Crna Gora traži zbog navodne umešanosti u nasilni pokušaj smene vlasti 2016. godine, negirao je vezu s tim planom čiji je cilj bio sprečavanje zemlje da uđe u NATO. Asad je u intervjuu za američki Foks njuz, koji… »
Crna Gora je tražila od Amerike da izruče bivšeg agenta CIA, a onda se on oglasio
Blic 13.08.2018
Bivši operativac CIA, Džozef Asad je pozvao SAD da odbije zahtev Crne Gore za njegovim izručenjem nakon što je raspisana poternica po zahtevu Specijalnog tužilaštva, piše "Gardijan". On se oglasio preko svog advokata i poručio da se radi o… »
Džozef Asad poziva SAD da odbace zahtev Crne Gore za izručenje
RTS 13.08.2018
Bivši operativac CIA, Džozef Asad, osumnjičen da je učestvovao u pokušaju državnog udara u izbornoj noći, oktobra 2016. u Crnoj Gori, pozvao je SAD da odbiju zahtev Crne Gore za njegovo izručenje i poručio da je reč o "kampanji prevare", piše… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO „Dođoše Nišlije“, „Sloboda miriše na Lale“: Studenti sa juga i severa Srbije zajedno stigli na Terazije, građani uzvikuju „Pumpaj, pumpaj“
Nova pre 1 minutjoš 62 povezane

Patrijarh Porfirije: Plašim se nasilja među nama, mir treba da bude ultimativni cilj
RTV pre 26 minutajoš 54 povezane

VIDEO Pogledajte kako večeras izgledaju Terazije: Ulice prepune građana, atmosfera veličanstvena
Nova pre 31 minutajoš 37 povezanih

Slučaj novosadske železničke stanice pod lupom Evropskog javnog tužilaštva
BBC News pre 49 minutajoš 35 povezanih