Povezane vesti
Mihajlović: Očekivanje da kroz Srbiju prođe 53 miliona vozila do kraja 2018.
SEEbiz 13.08.2018
BEOGRAD - Srbija ima najbrže rastući protok saobraćaja u odnosu na druge zemlje, a do kraja godine kroz nju će proći 20 miliona više vozila nego pre nekoliko godina, izjavila je danas ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana… »
Mihajlović: Srbija ima najbrže rastući protok saobraćaja
Nova ekonomija 13.08.2018
Do kraja godine krtoz zemlju će proći 53 miliona vozila. Potpredsednica Vlade i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlovic izjavila je danas da Srbija beleži najbrže rastući protok saobraćaja u odnosu na druge zemlje i… »
Mihajlović: Srbija ima najbrže rastući protok saobraćaja
RTS 13.08.2018
Potpredsednica Vlade i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je da Srbija beleži najbrže rastući protok saobraćaja u odnosu na druge zemlje i dodala da će do kraja godine kroz zemlju proći 53 miliona vozila… »
Vesti dana »
Vatra stigla nadomak centra Omiša: Izgorele kuće i automobili - povređeno skoro 40 ljudi, sedmoro životno ugroženo
Euronews pre 9 minutajoš 26 povezanih
Sunčan i topao petak u Srbiji: Temperature do 33 stepena, meteoropatama se savetuje oprez
Glas Zaječara pre 24 minutajoš 20 povezanih
Raiffeisen banka osvojila šest priznanja Global Finance za digitalno bankarstvo u Srbiji
Telegraf pre 4 minutajoš 9 povezanih
Počeo Velikogospojinski post, jedan od najstrožih: Šta se sme jesti i koja su pravila
Newsmax Balkans pre 19 minutajoš 11 povezanih
Delovi motora razbili prozor aviona Rajanera iz kojeg je umalo isisan Srbin: izveštaj
BBC News pre 39 minutajoš 9 povezanih



