Povezane vesti
Tači: Nisam za podelu, već za mirnu demarkaciju granice
Danas 13.08.2018
Predsednik Kosova Hašim Tači poručio je da je potrebno ostvariti međusobno priznanje i dobrosusedske odnose Srbije i Kosova i ocenio da će mirna i dogovorena demarkacija granice garantovati multietničnost, piše danas Epoka e Re. „Odlaganje će nas suviše… »
Tači: Nisam za podelu, već za mirnu demarkaciju granice
N1 Info 13.08.2018
Predsednik Kosova Hašim Tači poručio je da je potrebno ostvariti međusobno priznanje i dobrosusedske odnose Srbije i Kosova i ocenio da će mirna i dogovorena demarkacija granice garantovati multietničnost, piše prištinski list “Epoka e Re”. "Odlaganje će… »
Vesti dana »
"Kina neće ništa uraditi dok sam ja tu" Tramp je upravo odbacio međunarodno pravo i najavio nešto zastrašujuće? "Moj moral je granica moći"
Blic pre 1 satjoš 2 povezane
Balkanski diplomata predvodiće Trampov odbor za mir u Gazi: Nekadašnji izaslanik UN preuzima ključnu ulogu u nadzoru primirja
Kurir pre 43 minutajoš 1 povezana





