Повезане вести
Индонезија: Најмање 436 мртвих у серији земљотреса
Данас 13.08.2018
У серији недавних потреса у Индонезији настрадало настрадалао је више од 400 људи, а агенције јављају, позивајући се на локалне изворе, да је досад најмање 436 мртвих. Нови подаци о жртвама које су данас објавиле локалне… »
Број жртава земљотреса у Индонезији прешао 400
Ал Јазеера 13.08.2018
Најмање 436 мртвих у потресу у Индонезији, туристичка индустрија доживјела тежак ударац протеклих седмица. Број жртава недавних потреса у Индонезији попео се на близу 450 особа, а два јака потреса која су опустошила оток Ломбок… »
Вести дана »
Спајић Вучићу: Чекаћемо вас у ЕУ већ од 2028, навијамо да истински пожурите и убрзате остале кандидате из региона
Н1 Инфо пре 1 сатјош 14 повезаних
Помагала болесној унуци, па погинула! Рођака открила детаље трагедије у Нишу: "Није било трагова кочења, цела је била изломљена"
Блиц пре 42 минутајош 11 повезаних
Након јутарњег мраза следи топао децембарски дан Температура до 16 степени, али магла остаје ево какво нас време очекује наредних седам дана
Дневник пре 1 сатјош 11 повезаних
Вучић: Русе чекамо до 15. јануара, после тога делујемо као држава
Бујановачке пре 37 минутајош 8 повезаних



