Povezane vesti
Arifi: Pregovarački proces već neko vreme "klinički mrtav"
Radio 021 14.08.2018
Šef pregovaračkog tima Prištine Avni Arifi izjavio je da je pregovarački proces Beograda i Prištine već neko vreme "klinički mrtav", za šta su, kaže on, odgovorni Beograd i Brisel. Arifi je za kosovski list Telegrafi, kako se navodi u pres klipingu… »
Arifi: Dijalog sa Srbijom klinički mrtav
Danas 14.08.2018
Glavni kosovski pregovarač u tehničkom dijalogu sa Srbijom Avni Arifi ocenio je da je taj proces već izvesno vreme „klinički mrtav“, zahvaljujući Briselu i Beogradu, navode danas prištinski mediji. Arifi je izjavio da se većina sporazuma ostvarenih u… »
Arifi tvrdi: Pregovarački proces "klinički mrtav", krivci su Beograd i Brisel
Večernje novosti 14.08.2018
Šef pregovaračkog tima Prištine Avni Arifi izjavio je da je pregovarački proces Beograda i Prištine već neko vreme "klinički mrtav", za šta su, kaže on, odgovorni Beograd i Brisel. Šef pregovaračkog tima Prištine Avni Arifi izjavio je da je pregovarački… »
Vesti dana »
Ubedljiva pobeda Rumena Radeva, "Progresivnoj Bugarskoj" pripalo više od polovine mandata u parlamentu
RTS pre 1 satjoš 46 povezanih
Tramp zapretio Iranu - „gađaćemo mostove i elektrane“ Ako ne potpišu sporazum sledi razaranje
Dnevnik pre 10 minutajoš 56 povezanih
„Grobari“ pecnuli Obradovića: „Lakši trening se ne odlaže“! (foto)
Hot sport pre 1 satjoš 87 povezanih
Porodice žrtava napada na školu u Iranu pozvale papu da bude glas njihove dece
Euronews pre 1 satjoš 56 povezanih




