Povezane vesti

Tramp nazvao crnogorskog premijera "cmizdravom propalom kučk*m"

Tramp nazvao crnogorskog premijera "cmizdravom propalom kučk*m"

Radio 021 15.08.2018
Američki predsednik Donald Tramp nazvao je crnogorskog premijera Duška Markovića "cmizdravom propalom kučk*m", nakon objave videa posle prošlogodišnjeg NATO samita, piše u svojoj knjizi bivša asistentkinja u Beloj kući Omarosa Menigolt Njumen… »
"Neću ćutati, Tramp me neće zlostavljati"

"Neću ćutati, Tramp me neće zlostavljati"

RTS 15.08.2018
Bivša savetnica Bele kuće Omarosa Manigolt Njuman poručuje da je neće ućutkati, nakon što je američki predsednik nastavio da je napada zbog kompromitujućih snimaka njegovih razgovora. Donald Tramp je bivšu saradnicu u Beloj kući, nekadašnju… »
Tramp bivšu saradnicu nazvao 'psom' koji je zaslužio da bude otpušten

Tramp bivšu saradnicu nazvao 'psom' koji je zaslužio da bude otpušten

Nova ekonomija 15.08.2018
Američki predsednik Donald Tramp nastavio je da napada bivšu saradnicu Omarosu Njuman nazvavši je "psom" koji je zaslužio da bude otpušten. Omarosa Manigolt Njuman je jedna od Trampovih saradnika koji su počeli da rade za njega i u Beloj kući kada… »
Tramp uvredio premijera Crne Gore

Tramp uvredio premijera Crne Gore

Danas 15.08.2018
Američki predsednik Donald Tramp nazvao je crnogorskog premijera Duška Markovića „kreštavom propalom kučkom“ nakon objave videa sa prošlogodišnjeg samita NATO, navodi u svojoj knjizi bivša asistentkinja u Beloj kući Omarosa Menigolt Njumen… »
Omarosa: Trump nazvao premijera Crne Gore 'cmizdravom propalicom'

Omarosa: Trump nazvao premijera Crne Gore 'cmizdravom propalicom'

Al Jazeera 15.08.2018
Trumpov komentar je uslijedio nakon objave prošlogodišnjeg viralnog videa na kojem gura crnogorskog premijera. Američki predsjednik Donald Tramp nazvao je crnogorskog premijera Duška Markovića „cmizdravom propalicom (Whiny Punk Bitch)“ nakon… »
Tramp: Omarosa je „pas koji je zaslužio da bude otpušten”

Tramp: Omarosa je „pas koji je zaslužio da bude otpušten”

Politika 15.08.2018
Omarosa: Neću ćutati, neće me Tramp zlostavljati. VAŠINGTON - Americki predsednik Donald Tramp nastavio je da napada bivšu saradnicu Omarosu Njuman nazvavši je „psom” koji je zaslužio da bude otpušten. Omarosa Manigolt Njuman je jedna od… »
Trampa Bivša savetnica tajno snimala pa objavila knjigu: Neću ćutati, neće me on zlostavljati!

Trampa Bivša savetnica tajno snimala pa objavila knjigu: Neću ćutati, neće me on zlostavljati!

Kurir 15.08.2018
VAŠINGTON - Bivša savetnica Bele kuće Omarosa Manigolt Njuman izjavila je da je neće ućutkati. "Neću biti ućutkana. Neće me uplašiti. Neće me zlostavljati (predsednik SAD) Donald Tramp", rekla je ona. Five of Omarosa's most startling new claims… »
Tramp premijera Crne Gore nazvao kreštavom propalom k*čkom!?

Tramp premijera Crne Gore nazvao kreštavom propalom k*čkom!?

Srbija danas 15.08.2018
Objavljena nova knjiga o američkom predsedniku. Američki predsednik Donald Tramp nazvao je crnogorskog premijera Duška Markovića "kreštavom propalom kučk*m" nakon objave videa posle prošlogodišnjeg NATO samita, navodi u svojoj knjizi bivša… »
Manigolt Njuman: Neće me Tramp ućutkati

Manigolt Njuman: Neće me Tramp ućutkati

Slobodna Evropa 15.08.2018
Bivša savetnica Bele kuće Omaroza Manigolt Njuman izjavila je da je američki predsednik Donald Tramp neće "ućutkati", dok se njena osuda bivšeg šefa pretvorila u moguću pravnu bitku. U intervjuu AP-u, Manigolt Njuman, koja promoviše svoju novu… »
CNN: Tramp nazvao Omorosu psom

CNN: Tramp nazvao Omorosu psom

Danas 14.08.2018
Američki predsednik Donald Trump je u poruci na Tviteru uporedio sa psom svoju bivšu saradnicu i direktorku saktora za komunikaciju u Beloj kući, Afroamerikanku, Omarosu Manigault Njuman. Tramp je, istovremeno, pohvalio svog šefa kabineta generala… »

Vesti dana »