Povezane vesti
Turčin palio automobile po Geteborgu?
Mondo 15.08.2018
U Turskoj priveden muškarac osumnjičen za paljevinu automobila u švedskom gradu Geteborgu, saopštila je danas švedska policija. "Dvadesetogodišnji muškarac uhapšen je sinoć u Turskoj. On je osumnjičen za paljevinu, izazivanje opšte opasnosti i prijetnju… »
Palio automobile u Geteborgu, pa pobegao u Tursku: Priveden mladić zbog vandalizma u Švedskoj
Kurir 15.08.2018
Švedska policija saopštila je danas da je mladić osumnjičen za paljenje desetina automobila u Geteborgu uhapšen u Turskoj. Oko 80 automobila je zapaljeno u noći između ponedeljka i utorka, uglavnom u Geteborgu i obližnjem industrijskom gradu Trolhetanu… »
U Turskoj uhapšen treći osumnjičeni za požare u Švedskoj
N1 Info 15.08.2018
Švedska policija saopštila je da je čovek osumnjičen za postavljanje požara u vezi s desetinama zapaljenih automobila u Geteborgu, uhapšen u Turskoj. Oko 80 automobila je zapaljeno u noći između ponedeljka i utorka, uglavnom u Geteborgu i obližnjem… »
Vesti dana »
Završena druga redovna sednica prolećnog zasedanja, usvojene sve tačke dnevnog reda
Insajder pre 45 minutajoš 39 povezanih
RSE: Srbija sa Orbanom dogovarala priključenje na rusku Družbu - šta sad
Beta pre 2 satajoš 27 povezanih
(Foto) Misija Međunarodnog monetarnog fonda u Beogradu: Razgovor s delegacijom Srbije u Narodnoj banci
Newsmax Balkans pre 55 minutajoš 21 povezana





