Povezane vesti

Dramatična ispovest mladića koji su davljenika vratili iz mrtvih: Prestalo je da mu radi srce, nije imao puls, a onda je…

Dramatična ispovest mladića koji su davljenika vratili iz mrtvih: Prestalo je da mu radi srce, nije imao puls, a onda je…

Kurir 15.08.2018
Poručnik Vojske Srbije, Dušan Trajković i spasilac Petar Petrović iz Niša vratili su "iz mrtvih" mladića Đorđa koji je izgubio svest u olimpijskom pazenu Sportskog centra "Čair" u Nišu. On je prestao da diše, nije imao puls, ali je imao sreću… »
Podvig na bazenu "Čair": Mladi poručnik oživljavao davljenika: Bio je ukočen i bez pulsa, morao sam odmah da reagujem

Podvig na bazenu "Čair": Mladi poručnik oživljavao davljenika: Bio je ukočen i bez pulsa, morao sam odmah da reagujem

Večernje novosti 15.08.2018
Dušan Trajković (28), pripadnik Vojske Srbije, sa spasiocem Petrom Petrovićem iz Niša napravio podvig na bazenu "Čair" Video sam mladića, za kog sam kasnije ustanovio da je spasilac, kako izvlači jednu osobu sa dna bazena. Davljenik je bio bled i… »
Ovo je lice srpskog heroja: Spasilac je izvukao mladića bez svesti sa dna bazena, a onda je poručnik Dušan pritrčao i…

Ovo je lice srpskog heroja: Spasilac je izvukao mladića bez svesti sa dna bazena, a onda je poručnik Dušan pritrčao i…

Kurir 15.08.2018
Ministar odbrane Aleksandar Vulin i načelnik Generalštaba Vojske Srbije general Ljubiša Diković razgovarali su danas sa poručnikom Dušanom Trajkovićem koji je 8. avgusta spasio život mladiću izvučenom bez svesti s dna bazena "Čair" u Nišu… »
Vulin: Građani sigurni uz svoju vojsku

Vulin: Građani sigurni uz svoju vojsku

Novi magazin 15.08.2018
Ministar odbrane Aleksandar Vulin i načelnik Generalštaba Vojske Srbije (VS) general Ljubiša Diković razgovarali su danas sa poručnikom Dušanom Trajkovićem koji je nedavno spasio život mladiću izvučenom bez svesti s dna bazena "Čair" u Nišu… »

Vesti dana »