Povezane vesti
Bloomberg: Turska kriza - test Putinove moći na globalnoj sceni
Al Jazeera 15.08.2018
Recep Tayyip Erdogan je upozorio da je višedecenijska alijansa u opasnosti i da Turska može početi tražiti nove prijatelje i saveznike. Politički sukob Turske i SAD-a i kriza koja je zahvatila tursku liru su, zapravo, "zlatna" šansa za ruskog… »
Rat Trampa i Erdogana je zapravo istorijska šansa za Putina
Vesti online 15.08.2018
Sukob SAD i Turske koji je zahvatio i liru je zapravo šansa za ruskog predsednika Vladimira Putina. Kako piše Blumberg, ovo je idealna prilika da Putin pokuša da okrene geopolitička kretanja u svoju korist, i dobije nove saveznike. Ipak, nije sve… »
Vesti dana »

Privatno obezbeđenje, fantomke i policijski kordon: Opozicija ne učestvuje u radu Skupštine Zaječara dok se ne ukloni privatno obezbeđenje (VIDEO)
Insajder pre 5 satijoš 31 povezana

BIRN: Srbija u Izrael izvezla više municije za prvih šest meseci 2025. nego tokom cele rekordne prošle godine
Nova pre 10 satijoš 9 povezanih

Ukrajina se bori protiv stranih plaćenika dok Rusija pojačava napade dronovima i raketama na istoku
Naslovi.ai pre 1 satjoš 28 povezanih

Ion Iliescu, prvi postkomunistički lider Rumunije, preminuo u 96. godini
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 21 povezana