Povezane vesti
Parama Prokupčana asfaltiran put u vlasništvu žene narodnog poslanika koji vodi do njihove kuće
Južne vesti 16.08.2018
Čak 1,1 milion dinara građani Prokuplja su platili asfaltiranje puta dugog 140 m u vlasništvu supruge narodnog poslanika SNS Darka Laketića, koji vodi do njihove kuće. Inače, taj put i nema naziv i teško bi urbanistički gledano i mogao da se podvede pod… »
Južne vesti: Građani Prokuplja platili 1,1 milion za asfaltiranje puta žene narodnog poslanika
Nova ekonomija 16.08.2018
Građani Prokuplja su platili 1,1 milion dinara asfaltiranje puta dugog 140 metara u vlasništvu supruge narodnog poslanika Darka Laketića, koji vodi do njihove kuće. Taj put nema naziv i teško bi urbanistički gledano i mogao da se podvede pod ulicu, a… »
Južne vesti: Za ženu narodnog poslanika put o trošku građana
N1 Info 16.08.2018
Građani Prokuplja su platili 1,1 milion dinara asfaltiranje puta dugog 140 metara u vlasništvu supruge narodnog poslanika Darka Laketića, koji vodi do njihove kuće. Taj put nema naziv i teško bi urbanistički gledano i mogao da se podvede pod ulicu, a… »
Prokuplje dalo milion dinara za 140 metara puta do kuće narodnog poslanika
Radio 021 16.08.2018
Čak 1,1 milion dinara Prokupčani su platili asfaltiranje puta od 140 metara u vlasništvu supruge narodnog poslanika Darka Laketića, koji vodi do njihove kuće. Kako pišu Južne vesti, taj put i nema naziv i teško bi urbanistički gledano i mogao da se… »
Vesti dana »
Povređeno dete (5) kod Sajma: Teška saobraćajna nesreća u Beogradu, mališan krvave glave hitno prevezen u bolnicu
Blic pre 1 satjoš 25 povezanih
Sledeća runda 4. avgusta Tajani: Rim domaćin pregovora između Izraela i Libana
Večernje novosti pre 5 satijoš 28 povezanih
Vremenska prognoza: Stabilizacija danas, sutra novo naoblačenje
Naslovi.ai pre 10 minutajoš 45 povezanih






