Povezane vesti
Taču: Protivnici korekcije granica su političke kamikaze
Sandžak press 16.08.2018
Predsednik Kosova Hashim Thaci izjavio je da će korekcija granice sa Srbijom “izbrisati srpski san o podeli” Kosova, piše kosovski list Epoka e Re. “Protivnici te ideje su političke kamikaze”, ocenio je Thaci. Prema njegovim rečima, “korekcija granice i… »
Tači priznao: Nije mi lako da se suočim sa Vučićem
Telegraf 16.08.2018
Neću dozvoliti bilo kome da spreči konačni sporazum sa Srbijom, koji omogućava evropsku budućnost Kosova - rekao je Tači. Predsednik Kosova Hašim Tači izjavio je da će korekcija granice sa Srbijom izbrisati srpski san o podeli Kosova, piše danas Epoka e… »
Arifi: Nećemo pristati da se pridružimo Kosovu bez Medveđe
Jug press 16.08.2018
PREŠEVO-BUJANOVAC-MEDVEDJA Predsednik opštine Preševo Šćiprim Arifi izjavio je da Albanci sa juga Srbije ni pod kojim uslovima neće pristati da se Bujanovac i Preševo pridruže Kosovu, a da Medveđa ostane u Srbiji, piše Koha Ditore. “Nećemo pristati ni da… »
Vesti dana »
Republički štab: Reagovali smo brže nego najrazvijenije zemlje, država je uz građane, samo strpljivo
Beta pre 18 minutajoš 44 povezane
Đedović Handanović: U toku ove nedelje biće isporučeno 85.000 tona nafte preko JANAF-a
Beta pre 28 minutajoš 26 povezanih
Tramp: SAD imaju pravo da deluju ako postoji pretnja, ne treba mi međunarodno pravo
Euronews pre 58 minutajoš 54 povezane





