Povezane vesti

Badžin sin opljačkao i kuću Žike Jakšića!? Stojičić: Ceo proces je montiran, podmeću mi dokaze zbog pokojnog oca!

Badžin sin opljačkao i kuću Žike Jakšića!? Stojičić: Ceo proces je montiran, podmeću mi dokaze zbog pokojnog oca!

Kurir 17.08.2018
Sin ubijenog generala policije, koji je i ranije osuđivan zbog provala u vile na Senjaku i Dedinju, tvrdi da mu policija podmeće dokaze zbog pokojnog oca. Vojislav Stojičić (38), sin ubijenog policijskog generala Radovana Stojičića Badže, koji se… »
Pritvor za Stojičića Badžin sin: Sve ste mi smestili zbog oca (video)

Pritvor za Stojičića Badžin sin: Sve ste mi smestili zbog oca (video)

Večernje novosti 17.08.2018
Saslušan Vojislav Stojičić, sin Radovana Stojičića Badže, zbog sumnje da je opljačkao kuću Saše Popovića: imam alibi, tog dana sam bio na dečjem rođendanu. Određen mu je pritvor do 30 dana. VOJISLAV Stojičić (38), sin ubijenog policijskog… »
Badžinom sinu određen pritvor

Badžinom sinu određen pritvor

Politika 17.08.2018
Što se tiče DNK profila, koji je navodno nađen na ključu ormarića za satove Saše Popovića, smatram da mi je podmetnut, tvrdi osumnjičeni Vojislav Stojičić. Treći osnovni sud u Beogradu odredio je, na predlog tužilaštva, pritvor do 30 dana… »
Saša i Suzana Popović 5. septembra u Tužilaštvu

Saša i Suzana Popović 5. septembra u Tužilaštvu

Mondo 17.08.2018
Vlasnik Grand produkcije Saša Popović i njegova supruga Suzana biće pozvani da 5. septembra svedoče u Trećem osnovnom tužilaštvu u Beogradu. Foto: MONDO/Stefan Stojanović Saša Popović Oni su pozvani da svedoče u okviru istrage protiv Vojislava… »
"Sve mi je namešteno zbog oca": Badžin sin stigao nasmejan na saslušanje zbog obijanja vile Saše Popovića, određen mu…

"Sve mi je namešteno zbog oca": Badžin sin stigao nasmejan na saslušanje zbog obijanja vile Saše Popovića, određen mu…

Blic 17.08.2018
Vojislav Stojičić (38), sin ubijenog policijskog generala Radovana Stojičića Badže, priveden je u Treće osnovno tužilaštvo u Beogradu kako bi izneo odbranu zbog sumnje da je opljačkao vilu vlasnika "Grand produkcije" Saše Popovića i odneo nakit… »
Badžin sin harao po elitnim kućama Osim za pljačku Popovića osumnjičen i za provale u desetine vila

Badžin sin harao po elitnim kućama Osim za pljačku Popovića osumnjičen i za provale u desetine vila

Press 17.08.2018
Vojislav Stojičić (38), sin ubijenog generala Radovana Stojičića Badže, uhapšen je zbog pljačke nakita iz vile direktora “Grand produkcije“ Saše Popovića. Foto:Blic Stojičić je uhapšen nakon višemesečne istrage koja je usledila nakon… »
Badžin sin stigao na saslušanje sa osmehom na licu: Odgovaraće na pitanja o pljački kuće Saše Popovića iz koje je odneto…

Badžin sin stigao na saslušanje sa osmehom na licu: Odgovaraće na pitanja o pljački kuće Saše Popovića iz koje je odneto…

Kurir 17.08.2018
Policija je juče uhapsila Vojislava Stojičića (38), sina ubijenog policijskog generala Radovana Stojičića Badže, zbog sumnje da je upao u kuću Saše Popovića i ukrao nakit vredan 100.000 evra. 1 / 6 Foto: Ana Paunković On će danas saslušan u… »
Ekskluzivno: Direktor Granda došao na prepoznavanje! Saša Popović saslušan u policiji posle hapšenja Badžinog sina…

Ekskluzivno: Direktor Granda došao na prepoznavanje! Saša Popović saslušan u policiji posle hapšenja Badžinog sina…

Kurir 17.08.2018
Direktor "Granda" Saša Popović bio je jutros u sedištu beogradske policije, gde je dao iskaz o pljački njegove vile koja se dogodila u martu ove godine, saznaje Kurir! Sa njim je došao i advokat Miša Petrovski. Podsetimo, policija je juče uhapsila… »

Vesti dana »