Povezane vesti

Tužilaštvo se žalilo zbog ukidanja pritvora Darku Kostiću

Tužilaštvo se žalilo zbog ukidanja pritvora Darku Kostiću

Radio 021 17.08.2018
Treće osnovno tužilaštvo u Beogradu žalilo se na odluku suda kojom je u utorak ukinut pritvor modnom kreatoru Darku Kostiću. On je osumnjičen za polno uznemiravanje dva mladića i nedozvoljeno držanje droge. Portparol tužilaštva Ivan Marković… »
Tužilaštvo se žalilo zbog ukidanja pritvora Darku Kostiću

Tužilaštvo se žalilo zbog ukidanja pritvora Darku Kostiću

Blic 17.08.2018
Treće osnovno tužilaštvo u Beogradu žalilo se na odluku suda kojom je u utorak ukinut pritvor modnom kreatoru Darku Kostiću, osumnjičenom za polno uznemiravanje dva mladića i nedozvoljeno držanje droge. Portparol tužilaštva Ivan Marković… »
Traže da se Kostić vrati u pritvor! Tužilaštvo se plaši da bi ponovo mogao da seksualno uznemirava maloletnike!

Traže da se Kostić vrati u pritvor! Tužilaštvo se plaši da bi ponovo mogao da seksualno uznemirava maloletnike!

Kurir 17.08.2018
Treće osnovno tužilaštvo uložilo je žalbu sudu na odluku da modnom kreatoru Darku Kostiću, koji je optužen za polno uznemiravanje i držanje i omogućavanje korišćenja opojnih droga, bude ukinut pritvor. Kako saznajemo, tužilaštvo je u žalbi… »
Darko Kostić se oglasio posle izlaska iz zatvora: Ja sam zlostavljan i silovan!

Darko Kostić se oglasio posle izlaska iz zatvora: Ja sam zlostavljan i silovan!

Kurir 17.08.2018
Modni kreator se obratio javnosti preko Fejsbuka i istakao da je preživeo najteži period i medijski linč zbog, kako je napisao, neistinitih tekstova. Modni kreator Darko Kostić, protiv kog je u utorak Treće osnovno tužilaštvo sudu podnelo optužni… »

Vesti dana »