Povezane vesti
Da li je sastanak Merkelove i Putina ublažio velike razlike?
N1 Info 19.08.2018
Tročasovni sinoćni susret Angele Merkel i Vladimira Putina otvorio je brojna pitanja, ali do javnosti nije došao odgovor da li su se stavovi dvoje starih političkih poznanika probližili. Bio je to prvi bilateralni susret od 2014, od aneksije Krima, a… »
Zašto je Merkel spremna da spasi Erdogana?
Vesti online 19.08.2018
Kroz razgovore nemačke kancelarke i ruskog predsednika o Siriji, Iranu i američkoj politici sankcija kao nezaobilazna tema postavilo se pitanje Turske. To što ga je nemačka kancelarka, prvi put od ruske aneksije Krima 2014. godine, pozvala na bilateralni… »
Zašto je Merkel spremna da spasi Erdogana
Al Jazeera 19.08.2018
Kroz razgovore njemačke kancelarke i ruskog predsjednika o Siriji, Iranu i američkoj politici sankcija kao nezaobilazna tema postavilo se pitanje Turske. To što ga je nemačka kancelarka, prvi put od ruske aneksije Krima 2014. godine, pozvala na… »
"Blumberg": Tramp gura Merkelovu u "brak iz računa" s Putinom
Vesti online 19.08.2018
Nemačka kancelarka Angela Merkel i predsednik Rusije Vladimir Putin mogli bi da se usaglase nakon godina konfrontacije, piše agencija "Blumberg" u članku pod naslovom "Zbog Trampa Merkelova sklapa brak iz računa s Putinom". Merkelova je bila jedan od… »
Vesti dana »
Detalji privremenog plana: Iran traži kontrolu nad ulaskom brodova u Ormuz i nadzor nad izlaskom
Večernje novosti pre 33 minutajoš 27 povezanih
Hidrogeolog Stevanović: Dunav nizak zbog malih padavina, a isparenje vode kao u Africi
Beta pre 2 satajoš 24 povezane
Više od 70.000 ljudi upalo u Španiju zbog jedne laži: Lideri EU hitno presekli, uvode se radiklane promene
Mondo pre 48 minutajoš 24 povezane
Udruženja za zaštitu životinja traže povlačenje Nactra zakona o dobrobiti životinja
Serbian News Media pre 5 satijoš 8 povezanih
Godišnjica „Oluje“ prilika za režim da zloupotrebi nacionalnu tragediju
Mašina pre 38 minutajoš 114 povezane



