Povezane vesti

Duronjić o optužbama za rasizam: Antić laže!

Duronjić o optužbama za rasizam: Antić laže!

Mondo 19.08.2018
Fudbaler Voždovca Borko Duronjić negirao optužbe trenera Dinama da je tamnopute fudbalere iz Vranja nazvao "majmunima". "To je apsolutna laž. Nikoga nisam provocirao i vređao". Duel petog kola Superlige Srbije između Vođdovca i Dinama završen je… »
Bura na krovu - Antić: Celu utakmicu je mali provocirao, vređao me, i crnce moje, nazivajući ih majmunima (video)

Bura na krovu - Antić: Celu utakmicu je mali provocirao, vređao me, i crnce moje, nazivajući ih majmunima (video)

Sportski žurnal 19.08.2018
Voždovac je u 5. kolu Super lige na krovu TC Stadion pobedio Dinamo iz Vranja sa 2:0. Trener Dinama Dragan Antić čestitao je Voždovcu na zasluženoj pobedi (2:0), navevši da dosta njegovih igrača nema kvalitet za Super ligu, da prave mnogo grešaka… »
Frka na "krovu" - "Recko" besan zbog rasizma!

Frka na "krovu" - "Recko" besan zbog rasizma!

Sportske.net 19.08.2018
"Ovakav bezobrazluk dugo nisam video", besan je bio Antić nakon meča u Beogradu. Fudbaleri Voždovca su u okviru drugog kola Superlige Srbije savladali ekipu Dinama iz Vranja rezultatom 2:0. Ipak, nakon meča u centru pažnje bio je trener gostiju iz… »
Dragan Antić o cirkusu: Fudbaler Voždovca mi crnce nazivao majmunima! (video)

Dragan Antić o cirkusu: Fudbaler Voždovca mi crnce nazivao majmunima! (video)

Hot sport 19.08.2018
Voždovac je opravdao ulogu favorita i sa 2:0 savladao je Dinamo iz Vranja, ali se posle meča otišlo daleko od fudbala. Na konferenciji za novinare trener Dinama iz Vranja Dragan Antić Recko optužio je fudbalera Voždovca Borka Duronjića da je… »
Polemika na Voždovcu: "Sedmica vređala moje crnce"

Polemika na Voždovcu: "Sedmica vređala moje crnce"

Mondo 19.08.2018
"Celu utakmicu je mali provocirao i vređao mene, i moje crnce, nazivao ih je majmunima", rekao je Dragan "Recko" Antić o incidentu na kraju meča protiv Voždovca kada je isključen njegov fudbaler... Izvor: YouTube/Superliga Voždovac je pred svojm… »

Vesti dana »